07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.18min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Legia-Lech: Decydujące starcie?

Legia-Lech: Decydujące starcie?

W 28. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z Legią Warsza­wa. W rundzie jesi­en­nej w Poz­na­niu padł jed­no­bramkowy remis.

To spotkanie było od samego początku niezwyk­le emocjonu­jące. Der­by Pol­s­ki od zawsze elek­tryzu­ją kibiców obu drużyn. W październikowym meczu od pier­wszych min­ut domi­nowali lechi­ci, to oni kon­struowali lep­sze okaz­je do obję­cia prowadzenia. Jed­nak do Legia wyszła na prowadze­nie, już w 47 min­u­cie po bram­ce Tomasza Jodłow­ca. Lech szy­bko odpowiedzi­ał bram­ka Lovrenc­sic­sa. Na try­bunach w Poz­na­niu był ist­ny chaos, roz­gar­diasz. Nie mogło to się nie podobać.

W poprzed­niej kole­jce Lech wygrał z Lechią Gdańsk 2:1. Od czterech kole­jek Kole­jorz nie prze­grał spotka­nia, co zaowocow­ało fotelem lid­era Ekstrak­lasy. Przed poz­na­ni­aka­mi zna­j­du­je się tylko Legia, która ma o sie­dem punk­tów więcej od Lecha.

Legia w min­ionej kole­jce pokon­ała Piast Gli­wice już w dolic­zonym cza­sie gry. Jed­nak pod­czas poprzed­nich meczów, w prze­ci­wieńst­wie do Kole­jorza, Wojskowi gubili punkty.

Do Warsza­wy nie pojedzie na pewno Jas­min Burić, Vojo Ubi­parip oraz Keb­ba Ceesay,  a także Manuel Arbole­da i Daw­id Kownacki.

Mecz przy Łazienkowskiej rozpocznie się w sobotę o 15:30.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.