Legia-Lech: Popsuć Legii święto!

Legia-Lech: Popsuć Legii święto!

W ramach ostat­niej kole­j­ki T‑mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się przy Łazienkowskiej z Legią Warsza­wa. Poz­na­ni­a­cy nie zamierza­ją odpuś­cić ostat­niego spotka­nia i chcą pop­suć “Wojskowym” ich jutrze­jsze świę­to.

Legia obroniła tytuł mis­tr­zows­ki i jutro odbierze na włas­nym sta­dion­ie złote medale. Lechi­ci swo­ją uroczys­tość będą mieć dzień później — sre­brne krąż­ki odbiorą na Starym Rynku w Poz­na­niu. 

W poprzed­niej kole­jce Lech wygrał z Ruchem Chorzów aż 4:0, czym przy­p­ieczę­tował sobie wicemistr­zost­wo Pol­s­ki. Do Warsza­wy poz­na­ni­a­cy jadą zmo­bi­li­zowani, nie zamierza­ją odpuś­cić ostat­niego spotka­nia. 

Legia już w zeszły week­end fetowała z kibi­ca­mi w Warsza­w­ie tytuł mis­tr­zows­ki. W poprzed­niej kole­jce “Wojskowi” pokon­ali 1:0 Pogoń Szczecin. 

Do Warsza­wy nie pojadą Jas­min burić, Keb­ba Ceesay, Vojo Ubi­parip oraz Bar­ry Dou­glas. Do ostat­niej chwili będzie ważył się wys­tęp Ger­go Lovrenc­sic­sa, który zma­ga się z chorobą. Tren­er Berg nie wys­tawi w meczu kilku swoich podopiecznych: Guil­herme, Dossy Junio­ra oraz Mirosla­va Radovi­ca, a także Wlad­mi­ra Dwal­iszwiliego. 

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Sponsor serwisu

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress