Legia-Lech: To coś więcej niż mecz

Legia-Lech: To coś więcej niż mecz

W 10. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z Legią Warsza­wa. W poprzed­nich meczach przy Łazienkowskiej trzy punk­ty zostały u gospodarzy.

W poprzed­nich dwóch spotka­ni­ach w stol­i­cy to Lech był drużyną, która prowadz­iła grę i wyglą­dała na boisku znacze­nie lep­iej od gospo­darzy, jed­nak oba te mecze lechi­ci przegrali.

Po dziewię­ciu kole­jkach Lech zaj­mu­je siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punk­tów. Legia ma ich o pięć punk­tów więcej i jest lid­erem tabeli Ekstrak­lasy po wygranej z Wisłą przy Rey­mon­ta w poprzed­niej kolejce.

Kole­jorz tydzień temu roze­grał bard­zo dobry mecz z byd­goskim Zaw­iszą. Podopieczni tren­era Macie­ja Sko­rży pokon­ali drużynę tren­era Mar­iusza Ruma­ka aż 6:2.

W tygod­niu obie drużyny roze­grały dobre spotka­nia w Pucharze Pol­s­ki. Kole­jorz wygrał na Inea Sta­dion­ie z osłabioną Wisłą 2:0. Legia zapewniła sobie awans po wygranej z Miedz­ią Legnica.

Lech na wyjaz­dach nie prezen­tu­je się dobrze w tym sezonie. Poz­na­ni­a­cy wygrali jedynie w Gdańsku 2:1.

Kole­jorz do Warsza­wy jedzie w osłabionym składzie, zwłaszcza w ofen­sy­wnie. Na Łazienkowskiej nie wys­tąpią Darko Jevtić, Zaur Sada­jew oraz Vojo Ubi­parip. Pon­ad­to z “Wojskowy­mi” nie zagra­ją Jas­min Burić, Keb­ba Ceesay oraz Karol Linetty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress