11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.21min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Legia? Wszystko i tak zależy od nas

mozdzen mateusz wislaKońcówka sezonu jest równie emocjonu­ją­ca dla kibiców Lecha jak w poprzed­nim roku. W poprzed­nim sezonie dopiero w ostat­niej kole­jce wyjaśniła się kwes­t­ia mis­tr­zost­wa. W tym wiele wskazu­je na to, że przy­na­jm­niej do meczu Legia — Lech będzie trwać zacię­ta wal­ka o tytuł.

- Legia nas intere­su­je, ale nie oglą­dałem jej ostat­niego meczu. Zami­ast oglą­dać meczu wolałem spędz­ić czas z dzieć­mi. O wyniku dowiedzi­ałem się dłu­go po meczu, bo nie piałem par­cia, żeby znać wynik na bieżą­co - przyz­nał Mar­iusz Rumak. — Wiem jed­nak, że kilku piłkarzy i ludzi ze sztabu szkole­niowego oglą­dało - dodał.

Spotka­nia Legii z Lechią nie oglą­dali również Łukasz Trał­ka i Hubert Wołąkiewicz. - Byliśmy na kaw­ie, ale sprawdza­l­iśmy wynik w internecie. Co by się nie dzi­ało, to gramy jeszcze mecz bezpośred­ni i wynik tego będzie najważniejszy. Nie da się nie myśleć o tym, co robi Legia, bo to istotne, ale skup­my się na sobie — mówi ten pierwszy.

Wal­ka o mis­tr­zost­wo jest również wyjątkowa dla Kaspera Hamalaine­na. — Po raz pier­wszy wal­czę o tytuł. To ekscy­tu­ją­ca i pozy­ty­w­na sprawa, która wyzwala wiele emocji. Mecz z Legią będzie ważny, ale chce­my wygrać wszys­tkie mecze, bo i tak wszys­tko zależy od nas — pod­kreśla Fin.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.