01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.6min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Legia? Wszystko i tak zależy od nas

mozdzen mateusz wislaKońcówka sezonu jest równie emocjonu­ją­ca dla kibiców Lecha jak w poprzed­nim roku. W poprzed­nim sezonie dopiero w ostat­niej kole­jce wyjaśniła się kwes­t­ia mis­tr­zost­wa. W tym wiele wskazu­je na to, że przy­na­jm­niej do meczu Legia — Lech będzie trwać zacię­ta wal­ka o tytuł.

- Legia nas intere­su­je, ale nie oglą­dałem jej ostat­niego meczu. Zami­ast oglą­dać meczu wolałem spędz­ić czas z dzieć­mi. O wyniku dowiedzi­ałem się dłu­go po meczu, bo nie piałem par­cia, żeby znać wynik na bieżą­co - przyz­nał Mar­iusz Rumak. — Wiem jed­nak, że kilku piłkarzy i ludzi ze sztabu szkole­niowego oglą­dało - dodał.

Spotka­nia Legii z Lechią nie oglą­dali również Łukasz Trał­ka i Hubert Wołąkiewicz. - Byliśmy na kaw­ie, ale sprawdza­l­iśmy wynik w internecie. Co by się nie dzi­ało, to gramy jeszcze mecz bezpośred­ni i wynik tego będzie najważniejszy. Nie da się nie myśleć o tym, co robi Legia, bo to istotne, ale skup­my się na sobie — mówi ten pierwszy.

Wal­ka o mis­tr­zost­wo jest również wyjątkowa dla Kaspera Hamalaine­na. — Po raz pier­wszy wal­czę o tytuł. To ekscy­tu­ją­ca i pozy­ty­w­na sprawa, która wyzwala wiele emocji. Mecz z Legią będzie ważny, ale chce­my wygrać wszys­tkie mecze, bo i tak wszys­tko zależy od nas — pod­kreśla Fin.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.