Lenczyk: Inteligencja była po naszej stronie

- Uważam, że stoczyliśmy bitwę z Lechem, który przy­jechał pokazać swo­ja wyżs­zość, licząc na umiejęt­noś­ci tych, którzy tworzą od pewnego cza­su jakość tej drużyny. Tak jak mówiłem, nie było auto­busu w polu karnym, zawod­ni­cy chcieli grać i dzisi­aj to udowod­nili - przyz­nał na spotka­niu z dzi­en­nikarza­mi Orest Lenczyk, opiekun Śląs­ka Wrocław.

- Nie sądzę, żebyśmy mieli słabe punk­ty. Nawet ci, którzy grali sła­biej, pod­nosili się i wal­czyli o zwycięst­wo. Wiedzieliśmy, że mecz będzie bard­zo trud­ny, że Lech jest w tabeli wyżej, z tą niesamow­itą iloś­cią zdoby­tych bramek. Dlat­ego bard­zo się cieszymy w szat­ni, że strzelil­iśmy Lechowi 3 bram­ki. Nie może­my się tego wsty­dz­ić. Inteligenc­ja na boisku była po naszej stron­ie. Wszyscy jako druży­na zaprezen­towali się bard­zo dobrze, bo mimo wszys­tko jako zespół nie pozwalal­iśmy piłkar­zom Lecha na zbyt wiele.

- Wys­zliśmy zmo­bi­li­zowani. Gdy mówiłem, że zawod­ni­cy będą chcieli grać, że nie będzie auto­busu w bram­ce, mówiłem prawdę. Nie było słabych momen­tów w tym meczu. Wszyscy wal­czyli o zwycięst­wo, a gole w tym poma­gały, bo pod­bu­dowana psy­chi­ka daje pow­era. Jeśli tren­er Bakero powiedzi­ał, że to był najlep­szy mecz jego drużyny, to ma prob­lem, bo prze­grał — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress