02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.21godz.6min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lenczyk: Nie daliśmy się Lechowi

- Obie drużyny strzeliły po dwie bram­ki, zao­rały boisko i zeszły do szat­ni — mówił na kon­fer­encji pra­sowej Orest Lenczyk, opiekun Śląs­ka Wrocław.

 

Zdaniem tren­era Śląs­ka dzisiejszy mecz był spotkaniem decy­du­ją­cym o układzie tabeli. — Widać było po zawod­nikach, że zostaw­ili na boisku sporo zdrowia. To nie był dla nas łatwy mecz - zauważył Lenczyk. - Na początku byliśmy w niebie, później na zie­mi, trafil­iśmy do piekła, potem trafil­iśmy na ziemię. Mieliśmy szan­sę z powrotem znaleźć się w niebie, ale chmury zasła­ni­ały, i mecz się skończył - dodał.

Mimo tego szkole­niowiec goś­ci był zad­owolony z wyniku. - Chodzę po tym meczu po zie­mi, bo Lech też miał sytu­ację — przyz­nał tren­er. — Uważam, że mieliśmy dużo pra­cy w środ­ku pola i tę walkę wytrzy­mal­iśmy i nie dal­iśmy się Lechowi, który był dla wielu, a przede wszys­tkim tych 20 tysię­cy dzisi­aj, fawory­tem - kontynuował.

- Niek­tórzy tren­erzy mówią, że przy­jechali tutaj po zwycięst­wo, to pukam się w głowę. Moż­na przy­jechać tramwa­jem po buł­ki do sklepu, a nie po zwycięst­wo. Chłop­cy w szat­ni cieszą się z tego wyniku. Zostało po tym meczu trochę optymiz­mu na kole­jne spotka­nia, bo strzelil­iśmy tutaj bram­ki, a najw­cześniej przy­jedziemy tutaj za pół roku - zakończył Lenczyk.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.