Lenczyk: Zaskoczyła mnie utrata pierwszej bramki

Tren­er Orest Lenczyk po spotka­niu chwal­ił swoich zawod­ników za walkę i odd­anie, jakie włożyli w ten poje­dynek. - Zawsze uważam, że komen­tować spotkanie powin­ni dzi­en­nikarze, niewdz­ięcz­na w tym rola tren­era. Po takim meczu mogę podz­iękować zawod­nikom za ich postawę, po dwóch cięż­kich dra­maty­cznych meczach poprzed­nich, które gral­iśmy — przyz­nał na kon­fer­encji po meczu opiekun Śląska.

- Lechowi grat­u­lu­ję zwycięst­wa, na pewno oba zespoły bard­zo chci­ały wygrać, co było widać z prze­biegu meczu. Gra oczy­wiś­cie była jaka była, bo gospo­darze też z pewnoś­cią nie grali ład­nie, lep­iej, muszę przyz­nać, że boisko na to nie pozwalało. W takim meczu zdoby­cie bram­ki, ustaw­ie­nie sobie gry na kon­tratak miało kluc­zowe znacze­nie dla prze­biegu, zmusiło nas do ataku pozy­cyjnego - mówił.

 Za istot­ny ele­ment dzisiejszego spotka­nia najs­tarszy w lidze tren­er uznał… brak szczęś­cia. - Nie chcę gdy­bać, fak­ty są jakie są. Moim zdaniem pier­wsza połowa należała do Śląs­ka, dru­ga różnie, ale trze­ba przyz­nać, że w sytu­ac­jach, gdy coś się dzi­ało pod bramką, kotłowało, nie mogę powiedzieć żeby dziś sprzy­jało nam w tych momen­tach szczęś­cie — tłu­maczył.  Trud­no szkole­niow­cowi odmówić racji, bo jeszcze przy stanie 1:0 tym razem wyjątkowo for­tu­na była po stron­ie gospo­darzy. Lechitów w końców­ce ratował choć­by słu­pek po uderze­nie Stevanovicia.

- Czy coś mnie zaskoczyło w Lechu? Najbardziej mnie zaskoczyła utra­ta pier­wszej bram­ki, nie chcę komen­tować drugiej, bo najm­niej tam widzi­ałem. Może nas Lech zaskoczył, że wygrał 2:0 a to w dwumeczu jest dla nas nieko­rzyst­ny wynik  - zakończył Lenczyk.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress