Liga jest jeszcze wyrównana, wkrótce zespoły określą swoje cele na sezon

Rywal­iza­c­ja w czu­bie tabeli o czołowe miejs­ca trwa w najlep­sze i jest niezwyk­le zacię­ta. Podob­nie wyglą­dało to zresztą w poprzed­nim sezonu, lecz z upły­wem cza­su z gry o najwyższe cele odpadały kole­jne zespoły. – Na chwilę obec­ną sytu­ac­ja jest zacię­ta, potrze­ba jeszcze kilku kole­jek, aby wykrys­tal­i­zowała się ona na tyle, aby moż­na było powiedzieć więcej – zauważa tren­er Lecha.

Jego zdaniem pod koniec październi­ka licz­ba zespołów, które pozostaną w grze o europe­jskie puchary, a także Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki zmniejszy się. W tej chwili, aby znaleźć się na czołowych lokat­ach wystar­czy seria dwóch-trzech dobrych spotkań. Wkrótce to nie wystarczy.

W tej chwili aż cztery zespoły mają na swoim kon­cie 13 punk­tów. Dwa nieu­dane mecze mogą spowodować znaczny spadek w tabeli, a dłu­gotr­wała bard­zo dobra dys­pozy­c­ja drużyny poz­woli jej na utrzy­manie wysok­iej pozycji.

- Lech zawsze stara się wal­czyć o najwyższe miejs­ca. Staramy się wygrać ligę i puchar, lecz nie może­my zapewnić, że to się nam uda. Prze­ci­wnik też gra na boisku, a my musimy go uszanować – twierdzi Jose Mari Bakero.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress