01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.12godz.30min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Boli, że przegraliśmy

Linetty: Boli, że przegraliśmy

Lech prze­grał wczo­raj z Zaw­iszą Byd­goszcz 0:1. Na dodatek lechi­ci od 25 min­u­ty musieli grać w osła­bi­e­niu po tym, jak czer­woną kartkę zobaczył Arnaud Djoum.

Podopieczni Macie­ja Sko­rży nie potrafią punk­tować na boiskach rywali. Wczo­raj miało się to zmienić, ale powró­ciły demo­ny z całego sezonu – Boli to, że prze­gral­iśmy. Najpierw ta czer­wona kart­ka, potem stra­cona bram­ka. W drugiej połowie byliśmy bardziej zmo­bi­li­zowani, mieliśmy swo­je sytu­acje, szko­da, że ich nie wyko­rzys­tal­iśmy – mówił Linetty.

Dopiero pod koniec meczu lechi­ci zaczęli kon­struować akc­je, które mogły zagroz­ić bram­ce San­domier­skiego, ale tym razem się nie udało – Szko­da, że wcześniej nie zaryzykowal­iśmy, mogliśmy ich cofnąć do obrony i prze­jąć inic­jaty­wę tak, jak to zro­bil­iśmy w końców­ce.

- Mogliśmy od razu wyjść na drugą połowę z założe­niem, że nie mamy nic do strace­nia. Gdy­byśmy mieli więcej cza­su, to sytu­acji było­by więcej i mogło­by się to inaczej skończyć – przyz­na­je reprezen­tant Polski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.