02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.41min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Celem było pokazać, kto rządzi na tym boisku

Linetty: Celem było pokazać, kto rządzi na tym boisku

W meczu ze Śląskiem wygranym 3:0 przez lechitów szczegól­ną postacią był Karol Linet­ty. Mnóst­wo przech­wytów i mądrych roze­grań cieszyło oczy całej Pol­s­ki. Byliśmy bard­zo zde­ter­mi­nowani- przyz­nał Linet­ty po meczu.

Mecz ze Śląskiem był bard­zo istot­ny, gdyż po porażce z Jagiel­lonią miał pokazać jak moc­ny jest ter­az Lech. Jak się okaza­ło, jest bard­zo moc­ny — Siedzi­ała w nas sportowa złość po porażce z Jagiel­lonią i chcieliśmy się zre­ha­bil­i­tować kibi­com dając im dużo radoś­ci. Wygral­iśmy 3:0, choć mogliśmy strzelić jeszcze więcej — skrom­nie ozna­jmia utal­en­towany wychowanek Lecha- Śląsk dał nam dużo miejs­ca z przo­du, lecz sami zaczęli bard­zo ofen­sy­wnie. My się potrafil­iśmy obronić i następ­nie skon­trowal­iśmy ich bard­zo skutecznie trzykrot­nie. Pier­wsza połowa była bard­zo dynam­icz­na, a dru­ga już spoko­jniejsza. Więcej utrzymy­wal­iśmy się przy piłce i przez zmęcze­nie mieliśmy więcej miejs­ca — mówi.

karol linetty

Mimo groźnych sytu­acji Śląś­ka z początku spotka­nia, lechi­ci potrafili przechylić sza­lę korzyś­ci na swo­ją stonę i prze­jęli panowanie nad poje­dynkiem — Chcieliśmy zdomi­nować Śląsk i to nam się udało już w pier­wszej połowie. Byliśmy bard­zo zde­ter­mi­nowani, żeby strzelić jak najwięcej bramek. Naszym celem było pokazać kto rządzi na tym boisku. Ter­az musimy powtórzyć to w kole­jnych czterech meczach i zdobyć jeszcze w sum­ie 12 punktów.

W zdoby­ciu kom­ple­tu zwycięstw przeszkodz­ić chce już w najbliższą niedzielę zespół Lechii Gdańsk — W każdym meczu moż­na stracić i zyskać punk­ty, więc trze­ba dawać z siebie wszys­tko od gwiz­d­ka do gwiz­d­ka — uspoka­ja Linetty. 
ejberempire

Pod­czas meczu ze Śląskiem Wrocław Karol Linet­ty błyszczał przede wszys­tkim skuteczny­mi odbio­ra­mi. Każdy czysty wśl­izg w wyko­na­niu młodego pomoc­ni­ka Kole­jorza nagradzany był sal­wą oklasków — Nie lubię, jak tracę piłkę i zawsze chcę ją jak najszy­b­ciej ode­brać. Za te straty jestem na siebie trochę zły, ale myślę, że trochę to zrekom­pen­sowałem. Pier­wsza stra­ta doprowadz­iła do groźnej sytu­acji, ale wtedy aku­rat chci­ałem wypróbować Jasia- śmieje się Linet­ty – Zawsze się ciężko gra ze Śląśkiem, bo mają kil­ka zalet i dużo wartoś­ci w ofen­sy­wie — doda­je.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.