Linetty: Do każdego rywala mamy szacunek

Linetty: Do każdego rywala mamy szacunek

Karol Linet­ty po kilku tygod­ni­ach prz­er­wy powró­cił do pełnej dys­pozy­cji. Czy młody lechi­ta jest gotowy by wyjść i grać 90 minut?

Na pewno jestem zdrowy. Zobaczymy czy jestem gotowy na 90 min­ut. Mamy jeszcze dwa dni tren­ingów. Może udać się zła­pać do „18” - zaz­naczył — Mam jeszcze jakieś dolegli­woś­ci, ale one mi już w niczym nie przeszkadza­ją. To bardziej kwest­ie mięśniowe, które wyma­ga­ją roz­ciąg­nię­cia. Wszys­tko siedzi w głowie. Ja jestem pozy­ty­wnie nastaw­iony. — dodał.

W czwartek Kole­jorz roze­grał spar­ing z Jarotą Jarocin. Poz­na­ni­a­cy pewnie wygrali 3:0. Dla Linet­ty’ego była to pró­ba gen­er­al­na przed niedziel­nym meczem z Bełcha­towem — Myślę, że tak. Cieszy, że jestem zdrowy i to, że wygral­iśmy. Wiado­mo, iż prze­ci­wnik był słab­szy, ale do każdego rywala mamy szacunek.

Atmos­fera w drużynie jest lep­sza niż było to kil­ka tygod­ni temu. Z meczu na mecz gra Kole­jorza wyglą­da coraz lep­iej – Atmos­fera jest faj­na. Nie pamię­tamy już o tym, co się stało. Wal­czymy w każdym meczu o trzy punkty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress