Linetty: Efekty przyjdą niedługo

Linetty: Efekty przyjdą niedługo

We wczo­ra­jszym meczu dekady, drużynę Lecha 2014 na murawę wyprowadz­ił Karol Linet­ty – Dostałem opaskę od chłopaków i czułem się bardziej pewny siebie. Faj­na sprawa być kap­i­tanem takiej drużyny – przyz­nał po meczu.

- To było miłe spotkanie, a zarazem pożeg­nanie Piotr­ka. Przyszło trochę kibiców, pogo­da też dopisała. Możli­wość gry prze­ci­wko starszym, doświad­c­zonym zawod­nikom poz­woliła zebrać nam nieco doświad­czenia – oce­nia idee bene­fisu Linet­ty

Star­si lechi­ci tanio skóry nie sprzedali i na boisku wal­czyli jak równi z równym. – Wbrew pozorom to był trud­ny mecz, bo na muraw­ie bie­gały piłkarskie wygi. Boisko też na wiele nam nie pozwalało.

Piłkarze ciężko trenu­ją w Opaleni­cy, ale młody piłkarz zapowia­da, że efek­ty przyjdą na początku sezonu. – Wiado­mo, że nogi są ciężkie, ale my cały czas robimy swo­je. Z każdym dniem jest coraz lep­iej, robimy wszys­tko, aby nasza gra wyglą­dała dobrze. Mam nadzieję, że efek­ty przyjdą już niedłu­go.

W środę podopieczni Mar­iusza Ruma­ka zmierzą się z gdańską Lechią, która pozbaw­iła lechitów dal­szej wal­ki o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki w zeszłym sezonie. – Będziemy chcieli się zre­wanżować za tamtą porażkę, wygrać to spotkanie, a przede wszys­tkim lep­iej poczuć się men­tal­nie – kończy.

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Sponsor serwisu

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress