07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.9min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Efekty przyjdą niedługo

Linetty: Efekty przyjdą niedługo

We wczo­ra­jszym meczu dekady, drużynę Lecha 2014 na murawę wyprowadz­ił Karol Linet­ty – Dostałem opaskę od chłopaków i czułem się bardziej pewny siebie. Faj­na sprawa być kap­i­tanem takiej drużyny – przyz­nał po meczu.

- To było miłe spotkanie, a zarazem pożeg­nanie Piotr­ka. Przyszło trochę kibiców, pogo­da też dopisała. Możli­wość gry prze­ci­wko starszym, doświad­c­zonym zawod­nikom poz­woliła zebrać nam nieco doświad­czenia – oce­nia idee bene­fisu Linetty

Star­si lechi­ci tanio skóry nie sprzedali i na boisku wal­czyli jak równi z równym. – Wbrew pozorom to był trud­ny mecz, bo na muraw­ie bie­gały piłkarskie wygi. Boisko też na wiele nam nie pozwalało.

Piłkarze ciężko trenu­ją w Opaleni­cy, ale młody piłkarz zapowia­da, że efek­ty przyjdą na początku sezonu. – Wiado­mo, że nogi są ciężkie, ale my cały czas robimy swo­je. Z każdym dniem jest coraz lep­iej, robimy wszys­tko, aby nasza gra wyglą­dała dobrze. Mam nadzieję, że efek­ty przyjdą już niedługo.

W środę podopieczni Mar­iusza Ruma­ka zmierzą się z gdańską Lechią, która pozbaw­iła lechitów dal­szej wal­ki o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki w zeszłym sezonie. – Będziemy chcieli się zre­wanżować za tamtą porażkę, wygrać to spotkanie, a przede wszys­tkim lep­iej poczuć się men­tal­nie – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.