01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.23godz.11min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Jak na ten młody skład, mecz był niezły

Linetty: Jak na ten młody skład, mecz był niezły

Mimo młodego wieku w sobot­nim sparingu Karol Linet­ty należał do grona najbardziej doświad­c­zonych piłkarzy. Defen­sy­wny pomoc­nik wraca do pełni zdrowia po niedawnej kontuzji.

Bramek we Wronkach nie było, ale spotkanie stało na dobrym poziomie, a Maciej Sko­rża do gry desyg­nował poz­nańską Loko­mo­ty­wę w dość rez­er­wowym składzie. – Tren­er dał pograć moim rówieśnikom, albo młod­szym kole­gom. Myślę, że oni będą niedłu­go stanow­ić trzon naszego zespołu – zapowia­da Linetty.

W drugiej połowie wczo­ra­jszego meczu lechi­ci mieli kil­ka szans by zdobyć bramkę, a najlep­szą okazję zmarnował Niklas Zul­ci­ak – Mieliśmy więcej okazji by strzelić gola, ale się nie udało. Zabrakło nam skutecznoś­ci, ale jak na ten młody skład, mecz był niezły – przyznał.

Prze­ci­wko Pogo­nii wal­czył Zul­ci­ak, Rymak i Ser­afin, czyli piłkarze, którzy wcześniej trenowali już z pier­wszą drużyną. Na boisku pojaw­ili się także tacy gracze jak Gła­dosz, Gawron, Szu­ber­tows­ki czy Witt, dla których był to pier­wszy wys­tęp pod wodzą Macie­ja Sko­rży –  Nie mnie ich oce­ni­ać, pyta­j­cie tren­era. To są moi koledzy, więc będę o nich mówił dobrze – twierdzi ze śmiechem Karol.

Linet­ty do gry wraca po kon­tuzji, ale mówi, że czu­je się dobrze – Takie spar­ing są bard­zo przy­datne, dzię­ki temu mogę szy­b­ciej wró­ci do formy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.