03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.16min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: My zawsze chcemy wygrywać

Linetty: My zawsze chcemy wygrywać

W ostat­nich trzech spotka­ni­ach Lech Poz­nań zdobył zaled­wie jeden punkt. Najbliższym rywalem Kole­jorza będzie gdańs­ka Lechia, z którym poz­na­ni­a­cy w rundzie zasad­niczej dwukrot­nie wygrali.

Bilans meczów mis­trza Pol­s­ki w rundzie mis­tr­zowskiej nie jest optymisty­czny. Podopieczni tren­era Jana Urbana wywal­czyli tylko jeden punkt – w spotka­niu z Piastem Gli­wice, w którym co praw­da prowadzili już 2:0, ale ostate­cznie gli­wiczanie doprowadzili do remisu. — Ostat­nie trzy spotka­nia zagral­iśmy bard­zo dobrze, zagral­iśmy piłką. Brakowało skutecznoś­ci. W meczu Lechią musimy wygrać – oce­nia Karol Linet­ty. — Każdy z nas w meczu daje z siebie wszys­tko. My zawsze chce­my wygry­wać, może braku­je nam szczęś­cia? Z Pogo­nią mieliśmy sporo sytu­acji, z Lechią skuteczność musi się to popraw­ić. Będziemy wal­czyć o trzy punk­ty – doda­je.

Do tej pory Lech był rywalem, którego ciężko było pokon­ać. Ter­az z mis­trzem Pol­s­ki może wygrać każdy. Twierdza Buł­gars­ka jest już do zdoby­cia. — Boisko w czwartek wszys­tko wery­fiku­je. My musimy robić swo­je i nie myślimy o tym, co mówią o nas inni. Trze­ba punk­tować i mieć jak najwyższą for­mę – przyz­na­je.

W poniedzi­ałek Kole­jorza czeka być może najważniejszy mecz w sezonie. Na PGE Nar­o­dowym poz­na­ni­a­cy zmierzą się z warsza­wską Legią, którego stawką będzie wywal­cze­nie pier­wszego kra­jowego tro­feum – Pucharu Pol­s­ki. - Będziemy robić wszys­tko, żeby na Nar­o­dowym pod­nieść puchar. My jed­nak chce­my przez ligę awan­sować do europe­js­kich pucharów – zaz­nacza.

Już w czer­w­cu odbędą się Mis­tr­zost­wa Europy we Francji. Karol Linet­ty ma ogromne szanse, aby pojechać do najważniejszą piłkarską w 2016 roku. Dla pomoc­ni­ka Kole­jorza może to być okaz­ja do wymar­zonego trans­feru do ligi zagranicznej. — Zawsze sku­pi­am się na najbliższym meczu. Sku­pi­am się na formie, żeby pomóc drużynie. Ja wal­czę o Euro i o trzy punk­ty w każdym meczu. Zro­bię wszys­tko, żeby pojechać do Francji. Przede wszys­tkim trze­ba sku­pi­ać się na tym, aby być zdrowym. Co będzie po Euro — zobaczymy. Na ten moment nie myślę o trans­ferze – kończy Linet­ty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.