01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.13godz.0min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Najlepiej odchodzi się jako zwycięzca

Linetty: Najlepiej odchodzi się jako zwycięzca

Karol Linet­ty wraca do zdrowia po kon­tuzji i razem z drużyną przy­go­towu­je się do jutrze­jszego meczu ze Śląskiem Wrocław.

Dwa ostat­nie mecze Kole­jorz zremisował 1:1 i nie wyko­rzys­tał szan­sy, by wskoczyć na fotel lid­era Ekstrak­lasy. Czy na zawod­nikach Lecha ciąży zbyt wiel­ka pres­ja? – Po takich meczach ja od razu próbu­ję zobaczyć, co zro­biłem źle. Zawsze wal­czymy o najwyższe cele, ale nie zawsze nam wszys­tko wychodzi. Nadal jed­nak w naszym zasięgu jest Puchar Pol­sk i Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji Karol Linetty.

- Jesteśmy na siebie źle, że nie udało się nam wygrać dwóch poprzed­nich spotkań. Popełnil­iśmy zbyt wiele błędów, szczegól­nie przy stra­conych bramkach. Wal­czymy do ostat­nich min­ut, zawsze koń­ca, ale w tych meczach się nie udało.

Jutrze­jszy ryw­al Lecha w ostat­niej kole­jce wygrał z Lechią 3:0, ale było to dopiero pier­wsze zwycięst­wo Śląs­ka w tym roku – Śląsk zawsze był groźny. Mają swo­je dobre strony, ale też i dużo manka­men­tów, które my z pewnoś­cią musimy wykorzystywać.

Linet­ty wraca do zdrowia po kole­jnym ura­zie. Młody pomoc­nik cią­gle bory­ka się z prob­le­ma­mi zdrowot­ny­mi — Z moim zdrowiem jest już wszys­tko okej, ale czu­ję się dzi­wnie, gdy mnie nic nie boli. Ja jestem gotowy do gry i mam nadzieję, że kon­tuz­je będą mnie omi­jały, jed­nak nie zawsze to się uda­je – przyznaje.

Wiele mówi się o ewen­tu­al­nym ode­jś­ciu Karo­la latem z Lecha, ale on sam twierdzi, że się jeszcze nad tym nie zas­tanaw­ia – Najlepiej odchodzi się jako zwycięz­ca. Ja na razie naprawdę nie myślę o trans­ferze. Sku­pi­am się ter­az na gra­niu i zdrow­iu, a do czer­w­ca jest jeszcze trochę czasu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.