Linetty: Nie ma żadnego kryzysu

Linetty: Nie ma żadnego kryzysu

Karol Linet­ty jest jed­ną z kluc­zowych postaci w drużynie mis­trza Pol­s­ki. Pomoc­nik stara się kre­ować akc­je bramkowe, których Lechit­om nie brakuje. 

Po trud­nym spotka­niu z FC Basel poz­na­ni­a­cy grali kole­jne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem podopiecznych tren­era Sko­rży była Korona Kielce. – Nie udało nam się wygrać, my robil­iśmy wszys­tko, aby zdobyć trzy punk­ty. Mieliśmy swo­je okaz­je, aby strzelić gola, ale nieste­ty nie dal­iśmy rady. W końców­ce gral­iśmy w dziesiątkę. Dal­iśmy z siebie wszys­tko – przyz­nał Linetty.

Dla lechitów mecz czwartej kole­j­ki ekstrak­lasy było to już dziewiąte ofic­jalne spotkanie w tym sezonie. Po mis­trzu Pol­s­ki widać już zmęcze­nie? – W każdym meczu daje­my z siebie wszys­tko. Braku­je nam tylko skutecznoś­ci. Okaz­je bramkowe mamy – ocenił pomoc­nik. — Myślę, że Marcin i Denis w końcu wyko­rzys­ta­ją swo­je szanse. To bard­zo dobrzy zawod­ni­cy. Braku­je im trochę szczęś­cia. Wkrótce zaczną nam dawać dużo z przo­du. Na pewno braku­je cza­su, aby dos­zli­fować niek­tóre rzeczy na treningach. Staramy się w meczach nie popeł­ni­ać tych samych błędów — dodał.

Korona Kielce dobrze spisu­je się na początku roz­gry­wek ekstrak­lasy. Podopieczni tren­era Brosza zaj­mu­ją miejsce w czołów­ce tabeli. — Korona postaw­iła twarde warun­ki. Spotkanie z Basel w naszym wyko­na­niu było bard­zo dobre. Chcieliśmy to dziś powtórzyć. Nieste­ty, nie udało się. Mieliśmy więcej okazji do zdoby­cia bram­ki niż nasi rywale – zaz­naczył Linetty.

Lech nie ma dobrego początku sezonu w rodz­imej lidze. O ile w europe­js­kich pucharach poz­na­ni­a­cy prezen­tu­ją wyso­ki poziom gry, to jed­nak w ekstrak­lasie mis­trz Pol­s­ki nie wyglą­da najlepiej. – Nie ma żad­nego kryzy­su. Korona zagrała bard­zo dobre spotka­nia. Wiedzieliśmy, że zagra­ją agresy­wnie – powiedzi­ał defen­sy­wny pomocnik.

Już we wtorek Lech roze­gra pier­wsze swo­je spotkanie w ramach Pucharu Pol­s­ki. — Damy z siebie wszys­tko. Musimy wygrać – sko­men­tował krótko reprezen­tant kraju.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress