07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.6min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Nikt nie może czuć się pewniakiem

Linetty: Nikt nie może czuć się pewniakiem

Już dzisi­aj wiec­zorem pier­wszy mecz z dwóch zaplanowanych może roze­grać powołany do reprezen­tacji jedyny lechi­ta – Karol Linet­ty. Młody zawod­nik wyda­je się pew­ni­akiem w kadrze selekcjon­era Nawał­ki, jed­nak jak sam twierdzi, nikt nie może być pewny swo­jego miejs­ca w reprezen­tacji: Pew­ni­akiem się nie czu­ję, bo w każdej chwili moż­na wypaść. Na pewno trochę więcej pewnoś­ci siebie czu­ję, jak wygry­wamy mecze – powiedzi­ał Linetty.

Pod­czas ostat­niego zgrupowa­nia, reprezen­tac­ja Pol­s­ki z Karolem Linet­tym zak­wal­i­fikowała się do finałów Euro 2016 we Francji. W ostat­nim meczu z Irlandią to właśnie pomoc­nik Lecha Poz­nań zal­iczył kluc­zowe podanie pod­czas akcji bramkowej. Linet­ty sta­je się powoli jed­nym z kluc­zowych graczy, na którego staw­ia tren­er Nawał­ka. Na pytanie, czy pojedzie na Mis­tr­zost­wa Europy, Linet­ty odpowiedzi­ał: Im więcej meczów, tym więcej szan­sy żeby się pokazać i wys­tąpić w pier­wszej jede­nastce, czy osiem­nastce. Trze­ba tam wywal­czyć miejsce wśród 26 zawod­ników, a później wśród 11.Teraz jed­nak o tym nie myślę, trze­ba żyć chwilą – mówił młody lechita.

Przed Polakiem dwa mecze – z Islandią i Czecha­mi. Po meczu z Górnikiem Linet­ty sam przyz­nał, że myśli już tylko o reprezen­tacji i bard­zo się cieszy, że dostał kole­jną szan­sę, by reprezen­tować swój kraj z orzełkiem na pier­si: Te dwa mecze to jak­iś sprawdz­ian. Cieszę się, że dostałem powołanie, że dostałem szan­sę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.