31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.15min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty po podpisaniu kontraktu: Równie ważny jest dla mnie Kolejorz

Linetty po podpisaniu kontraktu: Równie ważny jest dla mnie Kolejorz

Karol Linet­ty pod­pisał nowy kon­trakt z mis­trzem Pol­s­ki. 20-let­ni pomoc­nik związał się z Lechem do koń­ca czer­w­ca 2018 roku. 

Linet­ty swo­je pier­wsze piłkarskie kro­ki staw­iał w Sokole Damasławek, jed­nak jego kari­era nabrała tem­pa w Akademii Lecha Poz­nań. W wieku 18 lat zade­bi­u­tował w pier­wszej drużynie Kole­jorza. W Niebiesko-Białych barwach roze­grał 85 meczów. Jeszcze pod koniec sierp­nia sporo mówiło się o ode­jś­ciu reprezen­tan­ta Pol­s­ki do bel­gi­jskiego Club Brugee.

- W ogóle sobie tym nie zaprzą­tam głowy, bo gra w Lechu to jed­na z najważniejszych rzeczy w moim życiu — czy­tamy na ofic­jal­nej stron­ie klubu. - Nadal marzę o grze na zachodzie Europy, zwłaszcza w Pre­mier League, ale równie ważny jest dla mnie Kole­jorz. Jestem lechitą od 9 lat, to dla mnie pół życia i chcę być fair wobec Klubu, w którym się wychowałem.

- Karol jest naszym wychowankiem, co w tym wypad­ku jest nie bez znaczenia, a nam bard­zo zależy na jego przyszłoś­ci — mówi Piotr Rutkows­ki, wiceprezes Kole­jorza. — Porozu­mieliśmy się w zaled­wie kil­ka tygod­ni, pode­jś­cie do rozmów samego zawod­ni­ka i jego agen­tów było bard­zo pro­fesjon­alne i należą się im podz­iękowa­nia za okazane zau­fanie. Przed nim szansa na wielką kari­erę, czego mu, oczy­wiś­cie, życzymy.

Nowy kon­trakt Karo­la będzie obow­iązy­wał do 30 czer­w­ca 2018 roku.

źródło: Adam Ciereszko / Lech Poz­nań / lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.