02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.10min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Po prostu robię swoje

Linetty: Po prostu robię swoje

Po zwycięst­wie nad Wartą Poz­nań młody piłkarz nie krył zad­owole­nia z takiego wyniku – Faj­na sprawa takie der­by Poz­na­nia. Wygral­iśmy i cieszymy się z tego zwycięstwa.

W poprzed­nich lat­ach w świę­ta Kole­jorz zazwyczaj roz­gry­wał ligowe spotka­nia. Ter­az jest inaczej, ale czy taka prz­er­wa nie wpłynie na for­mę piłkarzy? –Pier­wszy raz się z czymś takim spo­tykamy. Inne drużyny dosta­ją wolne, albo tak jak my gra­ją sparin­gi. Myślę że dobrze zro­bią nam te dwa dni wol­nego, odpoczniemy psy­chicznie i spotkamy się z rodziną – przyz­nał Linetty

W ostat­nim cza­sie głośno w medi­ach zro­biło się o zain­tere­sowa­niu czołowych europe­js­kich klubów Karolem Linet­tym. Młody lechi­ta jed­nak nie zaprzą­ta sobie tym głowy i sku­pia się na obec­nym sezonie – Nie czy­tam tego, po pros­tu robię swo­je. Nie zwracam na to uwa­gi, sku­pi­am się na lidze, chcę zdobyć mis­tr­zost­wo z kolegami .

Menadżer młodego lechi­ty pod­kreśla, że ten czu­je się w Lechu dobrze i póki co nigdzie się nie wybiera. Słowa te potwierdza sam zain­tere­sowany – Dobrze się czu­ję w Lechu, staram się ter­az myśleć o maturze, jed­nak nie zawsze wychodzi. Sku­pi­am się bardziej na meczach i treningach, ale zobaczymy co przyniesie los.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.