02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.26min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Podoba mi się poczucie humoru angielskich mediów

Linetty: Podoba mi się poczucie humoru angielskich mediów

Karol Linet­ty nie może zal­iczyć meczu z Górnikiem do udanych. Choć więk­szość piłkarzy Kole­jorza w pier­wszej odsłonie spotka­nia nie pokaza­ła nic spec­jal­nego. Oprócz Gostomskiego.

18-let­ni piłkarz przyz­nał, że pier­wsza połowa w wyko­na­niu lechitów była, delikat­nie mówiąc, kosz­mar­na. Poz­na­ni­a­cy prak­ty­cznie stali na boisku. Nie potrafili zagroz­ić bram­ce rywala. Ba, nie potrafili pow­strzy­mać zabrzan. Tak gra­jącego Lecha na włas­nym obiek­cie dawno nie widzieliśmy — Dokład­nie. W pier­wszej połowie gral­iśmy kosz­marnie. Górnik robił co chci­ał, a my byliśmy kom­plet­nie zagu­bi­eni. W prz­er­wie spotkanie powiedzieliśmy sobie parę męs­kich słów i jak widać poskutkowało — sko­men­tował mecz Linetty.

Na drugą połowę podopieczni tren­era Mar­iusza Ruma­ka wys­zli bardziej zmo­bi­li­zowani. Stworzyli kil­ka groźnych akcji, z czego trzy zakończyły się bramka­mi —  Na drugą odsłonę tego spotka­nia wys­zliśmy na pewno jeszcze bardziej zmo­bi­li­zowani. Chcieliśmy wygrać to spotkanie i pokazać kibi­com, że nie potrzeb­nie już tak szy­bko na skreślili - pod­kreślił młody zawodnik.

Przed meczem z Górnikiem w ang­iel­s­kich medi­ach pojaw­iła się infor­ma­c­je, że Man­ches­ter Unit­ed jest zain­tere­sowany pozyskaniem Linet­ty’ego. Miał to powiedzieć sam menadżer David Moyes — Uważam, że to jest jakaś bzdu­ra. Podo­ba mi się poczu­cie humoru ang­iel­s­kich mediów. Ale z drugiej strony miło jest słyszeć, że intere­su­je się Tobą klub z czołowej ligi świa­ta — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.