31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.35min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Pokazaliśmy, że jesteśmy lepsi

Linetty: Pokazaliśmy, że jesteśmy lepsi

Po pauzie spowodowanej czer­woną kartką w Lidze Europy Karol Linet­ty wró­cił do składu Kole­jorza na mecz z Legią. Wró­cił i odniósł z drużyną bard­zo cenne zwycięst­wo – To duża radość, że wygry­wamy na tere­nie Legii, wyko­rzys­tu­je­my sytu­ację i cieszy to, że bard­zo dobrze zagral­iśmy w defensywie.

Lech od daw­na nie wygrał meczu, a co dopiero mówić o dwóch zwycięst­wach z rzę­du. Ter­az się to udało – Wcześniej brakowało nam szczęś­cia, mieliśmy swo­je sytu­acje, ale nie potrafil­iśmy ich wyko­rzys­tać. Dziś przy­trafiła nam się jed­na stupro­cen­towa okaz­ja i w defen­sy­wie byliśmy skuteczni. Nie dal­iśmy Legii pola do popisu, odcięliśmy Nikoli­cia od kon­trataków, po pros­tu pokaza­l­iśmy, ze byliśmy lep­szą drużyną – przyz­na­je Linetty.

Młody piłkarz w meczu z FC Basel zobaczył czer­woną kartkę, która wyk­luczyła go ze spotka­nia prze­ci­wko Fioren­tinie – Moc­no trzy­małem za chłopaków kciu­ki i wierzyłem, że może­my wygrać, mimo, że wszyscy w nas zwąt­pili. Cieszę się, że zdobyli tam trzy punk­ty, bo to dało nam wiele pewnoś­ci siebie i dziś to pokazaliśmy.

Podopieczni Jana Urbana w prze­ciągu dwóch tygod­ni roze­gra­ją aż cztery spotka­nia. Najbliższe odbędzie się w środę w Lubinie w ramach ćwierć­fi­nału Pucharu Pol­s­ki – Myślimy pozy­ty­wnie, ale trze­ba się szy­bko zre­gen­erować i myśleć już o pucharowym meczu z Zagłę­biem. Gramy u nich, a w lidze tam prze­gral­iśmy, musimy wyciągnąć wnios­ki i wygrać.

Przy­na­jm­niej do jutra lechi­ci pla­sować się będą na pięt­nastym miejs­cu w tabeli, ale mamy nadzieję, że szy­bko zaczną gonić pozostałe ekipy – Jest ciężko, jeśli zaj­mu­je się ostat­nie miejsce w tabeli i prze­gry­wa mecz za meczem. Jesteśmy zde­ter­mi­nowani, ale nie potrafimy wyko­rzys­tać okazji, które mamy. Ter­az dołożyliśmy skuteczność i myślę, że każdy mecz będzie wyglą­dał coraz lep­iej w naszym wyko­na­niu – zaz­nacza pomocnik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.