31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.55min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Strzeliliśmy sześć goli

Linetty: Strzeliliśmy sześć goli

Karol Linet­ty we wczo­ra­jszym meczu strzelił po raz pier­wszy w swo­jej kari­erze dwie bram­ki. Obie bram­ki zdobył w bard­zo podob­ny sposób.

- Cała druży­na zapra­cow­ała na te gole. Ja się dobrze ustaw­iłem w tych dwóch sytu­ac­jach i wpadło. Byłem przeko­nany, że koledzy podadzą mi piłkę – nie krył radoś­ci po wczo­ra­jszym meczu Karol Linetty.

Obie strzelone bram­ki przez młodego piłkarza padały w bard­zo podob­ny sposób. Lechi­ci dograli mu piłkę w pole karne, a ten z bliskiej odległoś­ci wpakował ją do siat­ki – Pier­wszą bramkę zdobyłem z lewej nogi, drugą z prawej. Bard­zo się z nich cieszę, ale to nie tylko moja zasłu­ga – dodał.

Po ośmiu min­u­tach Lechi­ci prowadzili 2:0 i wszyscy myśleli, że mecz zakończy się po 90 min­u­tach. Białos­toczanie szy­bko odpowiedzieli golem, a podopieczni Macie­ja Sko­rży strzelili samobó­ja, czym doprowadzili do wyrów­na­nia – Trochę zabrakło nam kon­cen­tracji i oni to wyko­rzys­tali. My tak naprawdę strzelil­iśmy sześć bramek. Pier­wsza stra­cona to nasz głupi błąd, a dru­ga to ten samobój. Musimy jak najszy­b­ciej o tym zapom­nieć i myśleć o kole­jnym meczu.

Lechi­ci mają w nogach 120 min­ut z Jagiel­lonią, a już w niedzielę czeka ich ligowy mecz ze Śląskiem Wrocław – My jesteśmy dobrze przy­go­towani i dobrze się prowadz­imy. Te 120 min­ut nie powin­no mieć żad­nego wpły­wu. Wszys­tko jed­nak okaże się w niedzielę – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.