07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.29min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Trzeba w każdym meczu zdobywać trzy punkty

Linetty: Trzeba w każdym meczu zdobywać trzy punkty

Karol Linet­ty w niedziel­nym meczu z Górnikiem Łęcz­na wpisał się na listę strzel­ców. Pomi­mo bard­zo korzyst­nego wyniku, mecz nie był teatrem jed­nego akto­ra. Po pier­wszej bram­ce, który padła w 4. min­u­cie lechi­ci siedli — Myślę, że mieliśmy słab­szą trochę te jed­ną połowę, na nasze szczęś­cie Górnik tego nie wyko­rzys­tał. Mieli trochę za dużo miejs­ca, była duża dziu­ra między lin­ią obrony, a pomo­cy – powiedzi­ał Karol Linet­ty i dodał, że dru­ga połowa była już zupełnie innym obrazem gry — przyśpieszyliśmy grę w drugiej połowie, tego nam przedtem brakowało.

Przy rezulta­cie 1:0, w pier­wszej połowie, gdzie Górnik mógł mieć nadzieję nawet na wywiezie­nie trzech punk­tów z Poz­na­nia, drugą żółtą, a w kon­sek­wencji czer­woną kartkę otrzy­mał Pruch­nik. Po tym wydarze­niu Lech wpakował do bram­ki Górni­ka jeszcze dwie bram­ki — Na pewno czer­wona kart­ka nam pomogła, było o wiele więcej miejs­ca, a my to wyko­rzysty­wal­iśmy – powiedzi­ał młody lechita.

W ostat­nich czterech meczach Lech zapunk­tował we wszys­t­kich. Z łącznej puli dwanaś­cie punk­tów, podopieczni tren­era Urbana zagar­nęli dla siebie osiem oczek. Bard­zo dobry rezul­tat nie poz­wolił jed­nak opuś­cić Lechowi stre­fy spad­kowej. Mimo tak dra­maty­cznej sytu­acji w lidze, druży­na wierzy, że uda się przeskoczyć kil­ka miejsc wyżej — Na pewno jest ciężko, ale wierzymy w to, że uda nam się wyjść ze stre­fy spad­kowej, trze­ba w każdym meczu zdoby­wać trzy punk­ty – zakończył Linetty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.