01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.24min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Tutaj jest nasza twierdza

Linetty: Tutaj jest nasza twierdza

Karol Linet­ty w ostat­nim cza­sie prezen­tu­ję dobrą for­mę, a w meczu z Koroną zan­otował asys­tę. Młody piłkarz daje więc syg­nał tren­erowi Nawałce w kon­tekś­cie listopad­owych spotkań reprezen­tacji –  Na pewno będę chci­ał aby for­ma rosła, cały czas ciężko pracu­ję na treningach, by dostać szan­sę w meczach. Jeśli zasłużę na powołanie od tren­era to będę się cieszyć – powiedzi­ał na przed­mec­zowej konferencji.

W Kiel­cach Linet­ty zagrał dobry mecz, ale wcale go to nie cieszy. Bardziej boli wynik po ostat­nim gwiz­d­ku — Zremisowal­iśmy, stra­cil­iśmy dwa punk­ty. Nie jestem zad­owolony, bo to spotkanie nie prze­b­ie­gało tak, jak chcieliśmy. Zosta­je w nas złość sportowa i trze­ba się dobrze pokazać w następ­nym meczu – twierdzi.

W niedzielę podopieczni Macie­ja Sko­rży zmierzą się z drugim beni­aminkiem ekstrak­lasy, Górnikiem Łęczną. Jakie nastaw­ie­nie panu­je w szat­ni przed tym meczem? – Buł­gars­ka to nasza twierdza i nie zamierza­my tracić punk­tów. Chce­my wygrać wysoko i dać radość kibi­com – mówi. – Nie zależnie kto jest rywalem, idziemy po swo­je. Zawsze wal­czymy o trzy punkty.

Po ostat­nim spotka­niu defen­sy­wny pomoc­nik stał się gwiazdą inter­ne­tu, a wszys­tko przez wywiad po pier­wszej połowie, który przeprowadz­iła z nim dzi­en­nikar­ka Canal +. – Trochę się wtedy uśmi­ałem, ale bardziej koledzy śmi­ali się ze mnie. Stało się, ale ważne że było śmiesznie. Po samym meczu dostałem kil­ka wiado­moś­ci z tym filmikiem – zakończył ze śmiechem Linetty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.