Linetty: Wszystko jest do odrobienia

Linetty: Wszystko jest do odrobienia

Kole­jorz wczo­raj wiec­zorem na INEA Sta­dion­ie mierzył się ze szwa­j­carskim FC Basel. Nieste­ty to podopieczni tren­era Fis­chera wyjechali z Poz­na­nia ze sporą zal­iczką – To jest zespół w naszym zasięgu i myślę, że wszys­tko jest do odro­bi­enia. Przed nami mecz z Wisłą, a potem skupimy się na rewanżu z Basel. Będziemy anal­i­zować błędy, które popełnil­iśmy, wye­limin­u­je­my je i będziemy gotowi do gry – mówił po meczu pomoc­nik Lecha.

Aby awan­sować, lechi­ci muszą strzelić trzy bram­ki, nie tracąc ani jed­nej – Wszys­tko jest realne, trze­ba wierzyć, że nam się uda, wierzyć w siebie, jed­nak ter­az sku­pi­amy się już na meczu z Wisłą, bo jedziemy tam po trzy punkty.

Gdy­by poz­na­ni­a­cy wyko­rzys­tali szanse jakie mieli w pier­wszej połowie, to wynik meczu mógł być zupełnie odwrot­ny – Mieliśmy dwie, trzy sytu­acje by strzelić gola sam na sam. Trochę cier­pli­woś­ci i by pewnie wyszło. W pier­wszej połowie niepotrzeb­nie się cofnęliśmy, zabrakło gry w ofen­sy­wie. W drugiej połowie było więcej wal­ki i przez to, że oni zmusili nas do bie­ga­nia, to zabrakło nam sił, ale wal­czyliśmy do koń­ca – dodał Linet­ty. – Niedosyt na pewno jest, bo mogliśmy otworzyć wynik, prowadz­ić,  mecz potoczył­by się inaczej, ale dostal­iśmy lekcję i trze­ba z niej wyciągnąć wnioski.

- Pier­wsze dwie bram­ki stra­cil­iśmy w bard­zo głupi sposób. Jed­ną odro­bil­iśmy, mieliśmy też swo­je sytu­acje, ale ich nie wyko­rzys­tal­iśmy i to się zemś­ciło. Ta czer­wona kar­ta nieco pod­cięła nam skrzy­dła. Jasiu dobrze wybronił rzut karny, to dał nadzieję, ale szy­bko zostal­iśmy skarceni — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress