31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.27min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Zawsze można grać lepiej

Linetty: Zawsze można grać lepiej

Choć Lech Poz­nań zremisował we Wrocław­iu. Pier­wsza połowa spotka­nia była najlep­szą w wyko­na­niu lechitów w tym sezonie.

- Pokaza­l­iśmy charak­ter i wolę wal­ki. Wal­czyliśmy do koń­ca. Nie udało się jed­nak wygrać — zaz­naczył Karol Linetty.

Młody zawod­nik był jed­ną z naj­jaśniejszych postaci tego spotka­nia. Nie tak dawno wró­cił do gry po kon­tuzji, lecz po jego ura­zie nie ma już ani śladu — Ja dobrze się czu­ję i jestem przy­go­towany. Zawsze moż­na grać lep­iej. Myślę, że wszyscy są w dobrej formie. Wal­czyliśmy do koń­ca. Szko­da, że nie udało strzelić się zwycięskiej bramki. 

Kole­jorz miał swo­je okaz­je do w meczu, by pod­wyższyć prowadze­nie — Gdy­byśmy strzelili na 2:0 to gra wyglą­dała­by inaczej, a my czulibyśmy się pewniej na boisku  — ocenił.

Linet­ty jest jed­nym z tych zawod­ników, którzy mogą liczyć na powołanie do reprezen­tacji tren­era Nawał­ki na mecz elim­i­na­cyjny z Gruzją oraz towarzys­ki ze Szwa­j­car­ią — Chci­ałbym dostać powołanie i pokazu­ję się z jak najlep­szej strony w każdym meczu — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.