01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.8godz.20min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

ŁKS i Podbeskidzie awansowały do Ekstraklasy

ŁKS Łódź i Podbeskidzie Biel­sko-Biała zapewniły sobie dzisi­aj awans do Ekstrak­lasy. Na trzy kole­j­ki przed końcem poz­nal­iśmy więc dwa najbardziej intere­su­jące kibiców Lecha rozwiąza­nia na zapleczu Ekstrak­lasy. ŁKS pokon­ał pewnie GKS Katow­ice 3:0. a Podbeskidzie wygrało z Sandecją 2:0.

 

Rywale Lecha z pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki ma co praw­da sześć punk­tów przewa­gi nad Flotą Świnou­jś­cie, ale przed sobą mecz z wyco­faną z roz­gry­wek drużyną GKP Gorzów, za który otrzy­ma walkow­era i trzy punk­ty. Oznacza to, że jest już pew­na pier­wszego w his­torii awan­su do Ekstrak­lasy. Z kolei ŁKS Łódź do najwyższej klasy roz­gry­wkowej wró­cił po dwulet­niej przerwie.

Nadal nie wiado­mo kto najwyższą klasę roz­gry­wkową opuś­ci. W najtrud­niejszej sytu­acji jest Polo­nia Bytom oraz Arka Gdy­nia. Obie drużyny prze­grały swo­je dzisiejsze mecze, w prze­ci­wieńst­wie do Cra­covii, która po poko­na­niu Jagiel­lonii Białys­tok wskoczyła nad kreskę i w tej chwili wszys­tko zależy od niej. W ostat­niej kole­jce Cra­covia na wyjeździe pode­jmie niegra­ją­cy o nic GKS Bełchatów. Arka zagra ze Śląskiem we Wrocław­iu, a Polo­nia Bytom z Legią w Warszawie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.