01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
5dn.15godz.20min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lovrecsics: Najważniejsza jest drużyna

Lovrecsics: Najważniejsza jest drużyna

Ger­go Lovrenc­sics wró­cił do składu Kole­jorza w meczu z Koroną Kielce. Węgi­er trafił w niedzielę do siat­ki i przyz­na­je, że jest w coraz lep­szej formie.

- Czu­ję się dobrze, jestem gotowy do gry. Dobrze czułem się też na boisku. To, że wró­ciłem po trzech tygod­ni­ach i miałem siłę, żeby grać, to głównie zasłu­ga lekarzy. Cieszę się, że udało mi się strzelić gola, nieste­ty nie dało nam to zwycięst­wa – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Lovrencsics.

W ubiegły week­end Kole­jorz mógł zostać lid­erem Ekstrak­lasy, ale nie zdołał wyko­rzys­tać potknię­cia Legii. Czy Lechowi uda się sezon zakończyć na pier­wszym miejs­cu? – Nie do koń­ca myślę, że gramy poniżej oczeki­wań. Mamy dwa punk­ty straty do Legii, ale też dziesięć meczów do koń­ca sezonu. Ja wierzę, że będziemy się dobrze prezen­tować i zdobędziemy mistrza.

Bram­ka strzelona prze­ci­wko Koronie była dopiero trzec­im trafie­niem Ger­go w tym sezonie –Pri­o­ry­tetem jest cała druży­na. To jest ważniejsze od iloś­ci moich goli. Chci­ałbym strze­lać ich więcej, byśmy wygry­wali i zdobyli mis­trza. Najważniejsza jest druży­na i wynik – przyz­na­je Węgier.

W ten week­end Lech zmierzy się z Górnikiem Łęcz­na, który u siebie prze­grał do tej pory tylko raz. – Pier­wsze co, to do głowy przy­chodzi mi ład­ny gol Muhame­da Keity. Górnik jest to druży­na, która gra sil­nie defen­sy­wnie, a my musimy sobie z tym radz­ić. Będziemy mieć jeszcze dokład­ną anal­izę rywala, ale gra­ją dość masy­wnie, jed­nak mam nadzieję, że uda nam się to sfor­sować — charateryzu­je najbliższego rywala.

Mimo długiego stażu w Lechu, Ger­go wciąż porozu­miewa się w swoim ojczystym języku – Z dnia na dzień idzie mi coraz lep­iej, coraz więcej rozu­miem. Z trenerem staramy się roz­maw­iać po pol­sku, alej eszcze nie czu­ję się na siłach żeby samemu się wypowiadać – na szczęś­cie w drużynie zna­j­du­je się dwóch innych Madziarów, z który­mi Ger­go może swo­bod­nie poroz­maw­iać – Nar­o­dowość nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Dobrze mieć możli­wość poroz­maw­iać z kimś w ojczystym języku. Uważam, że ważne jest, aby z każdym z szat­ni mieć dobry kontakt.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.