01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-16godz.-52min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lovrecsics: Najważniejsza jest drużyna

Lovrecsics: Najważniejsza jest drużyna

Ger­go Lovrenc­sics wró­cił do składu Kole­jorza w meczu z Koroną Kielce. Węgi­er trafił w niedzielę do siat­ki i przyz­na­je, że jest w coraz lep­szej formie.

- Czu­ję się dobrze, jestem gotowy do gry. Dobrze czułem się też na boisku. To, że wró­ciłem po trzech tygod­ni­ach i miałem siłę, żeby grać, to głównie zasłu­ga lekarzy. Cieszę się, że udało mi się strzelić gola, nieste­ty nie dało nam to zwycięst­wa – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Lovrencsics.

W ubiegły week­end Kole­jorz mógł zostać lid­erem Ekstrak­lasy, ale nie zdołał wyko­rzys­tać potknię­cia Legii. Czy Lechowi uda się sezon zakończyć na pier­wszym miejs­cu? – Nie do koń­ca myślę, że gramy poniżej oczeki­wań. Mamy dwa punk­ty straty do Legii, ale też dziesięć meczów do koń­ca sezonu. Ja wierzę, że będziemy się dobrze prezen­tować i zdobędziemy mistrza.

Bram­ka strzelona prze­ci­wko Koronie była dopiero trzec­im trafie­niem Ger­go w tym sezonie –Pri­o­ry­tetem jest cała druży­na. To jest ważniejsze od iloś­ci moich goli. Chci­ałbym strze­lać ich więcej, byśmy wygry­wali i zdobyli mis­trza. Najważniejsza jest druży­na i wynik – przyz­na­je Węgier.

W ten week­end Lech zmierzy się z Górnikiem Łęcz­na, który u siebie prze­grał do tej pory tylko raz. – Pier­wsze co, to do głowy przy­chodzi mi ład­ny gol Muhame­da Keity. Górnik jest to druży­na, która gra sil­nie defen­sy­wnie, a my musimy sobie z tym radz­ić. Będziemy mieć jeszcze dokład­ną anal­izę rywala, ale gra­ją dość masy­wnie, jed­nak mam nadzieję, że uda nam się to sfor­sować — charateryzu­je najbliższego rywala.

Mimo długiego stażu w Lechu, Ger­go wciąż porozu­miewa się w swoim ojczystym języku – Z dnia na dzień idzie mi coraz lep­iej, coraz więcej rozu­miem. Z trenerem staramy się roz­maw­iać po pol­sku, alej eszcze nie czu­ję się na siłach żeby samemu się wypowiadać – na szczęś­cie w drużynie zna­j­du­je się dwóch innych Madziarów, z który­mi Ger­go może swo­bod­nie poroz­maw­iać – Nar­o­dowość nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Dobrze mieć możli­wość poroz­maw­iać z kimś w ojczystym języku. Uważam, że ważne jest, aby z każdym z szat­ni mieć dobry kontakt.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.