Lovrencics podobny do Tonewa?

Nowy zawod­nik Lecha Poz­nań przez wielu porówny­wany jest z Alek­san­darem Tonewem. Ger­go Lovren­ci­cs przez tren­era przymierzany jest na pozy­cję prawego skrzy­dłowego i ma wys­tępować z Buł­garem po prze­ci­wległej stronie.

- Ten piłkarz jest podob­ny do Tonewa, ale różnią się pod kilko­ma wzglę­da­mi. Tonew jest nieby­wale szy­b­ki, ma silne uderze­nie, tzw. młotek, który jak trafi w światło bram­ki, to moż­na z dużą dozą praw­dopodobieńst­wa założyć, że będzie bram­ka — oce­nia swo­jego podopiecznego Mar­iusz Rumak.

Jego zdaniem nowy nabytek „Kole­jorza” ma również wiele atutów. - Lovren­ci­cs charak­teryzu­je się bard­zo szy­bką nogę, której nie ma Tonew. W sytu­acji jeden na jeden potrafi to wyko­rzys­tać wykonu­jąc szy­b­ki dry­bling. Poza tym zdoby­wane przez niego bram­ki, a kil­ka ich widzi­ałem, sugeru­ją, że wie, co chce zro­bić w tych sytu­ac­jach — doda­je trener.

Alek­san­dar Tonew do Lecha trafił przed sezonem z CSKA Sofia. 22-latek zagrał w tym cza­sie 28 meczów, w których zdobył 2 bramki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress