07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.47min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lovrencsics: Chciałbym udowodnić, ze mogę więcej

Lovrencsics: Chciałbym udowodnić, ze mogę więcej

- Chci­ałbym podz­iękować kibi­com za nagrodę jaką ostat­nio otrzy­małem. To wiel­ka nagro­da. To daje mi siłę na przyszłość — powiedzi­ał węgier­s­ki pomocnik. 

Rok 2013 był niezwyk­le udany dla piłkarza. Początek rundy wiosen­nej Lovrenc­sics nie rozpoczął jed­nak tak skutecznie.

- Muszę pokazać to, co w zeszłym roku. Przy­na­jm­niej ten sam poziom. Chci­ałbym udowod­nić, ze mogę więcej. Chce pokazać, że mogę zro­bić więcej — przyz­nał.

Węgier­skiemu pomoc­nikowi zarzu­cano, że mało angażu­je się w grę obron­ną i sku­pia się wyłącznie na strze­la­niu bramek - Nie do koń­ca uważam, że nie jestem zaan­gażowany w grę obron­ną. Przede wszys­tkim chcę strze­lać bram­ki, ale nie zawsze zdążę wró­cić do gry obron­nej - dodał.

W tym tygod­niu pojaw­iły się infor­ma­c­je, jako­by Węgi­er miał opuś­cić latem Lecha Poz­nań — Obec­nie nie zaj­mu­je się tym tem­atem. Sku­pi­am się na meczach. Człowiek zawsze chci­ał­by się rozwi­jać i grać w lep­szej drużynie. W Lechu bard­zo mi się podo­ba, dobrze mi w Poz­na­niu, w tej drużynie. Tym co będzie w przyszłoś­ci zajmę się na koniec sezonu — ocenił.

Najbliższym rywalem poz­na­ni­aków będzie Lechia Gdańsk. Druży­na, która wios­ną spisu­je się poprawnie. Podopieczni tren­era Pro­bierza będą wal­czyć o zwycięst­wo przy Buł­garskiej, które przy­bliżyło­by ich do pier­wszej ósem­ki. Jesienią w Gdańsku pewnie wygrali lechi­ci 4:1 - Myślę, że będzie to cięż­ki mecz. Nie powiem, że wygramy różnicą trzech goli. Nie będzie łat­wo.. Liczę na to, że pokaże­my się z dobrej strony na boisku i wywal­czymy trzy punk­ty. Oto będziemy wal­czyć — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.