02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.32min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lovrencsics: Gra w reprezentacji doda mi mocy i poweru

Lovrencsics: Gra w reprezentacji doda mi mocy i poweru

Ger­go Lovrenc­sics otrzy­mał powołanie na najbliższe mecze reprezen­tacji Węgi­er. Madziarów najpierw czeka star­cie z Fin­landią w ramach elim­i­nacji do Mis­tr­zostw Europy, a później towarzys­ki mecz z ekipą z Rosji.

Już jutro Węgry zmierzą się z Fin­landią w ramach elim­i­nacji do Mis­tr­zostw Europy 2016. Obie drużyny na kon­cie mają tyle samo punk­tów, ale dla Węgra liczy się tylko zwycięst­wo –  Gramy jeszcze spar­ing z Rosją, ale najważniejszy jest mecz z Fin­landią. Nie tylko dlat­ego, że gra tam Kasper. Mamy tylko cztery punk­ty, oni także. Gramy u siebie, a chcąc zagrać na mis­tr­zost­wach europy musimy zgar­nąć w tym meczu trzy punk­ty – mówił Ger­go Lovrencsics.

Reprezen­tac­ja Węgi­er ma tym­cza­sowego tren­era. Pal Dar­d­ai do tej pory kadrę prowadz­ił dwukrot­nie. Za jego rządów Madziarzy wygrali 1:0 na Wys­pach Owczych oraz zremisowali z Rumu­nią 1:1. W kole­jnych meczach szan­sę na pewno dostanie pomoc­nik Kole­jorza – Roz­maw­iałem z nowym trenerem i wiem, że muszę więcej pra­cow­ać, bo w ostat­nich meczach nie grałem za dużo. Myślę, że gra w reprezen­tacji doda mi mocy i poweru – przyznaje.

Smaczku doda­je fakt, że w reprezen­tacji Fin­landii wys­tąpi kole­ga z boiska, Kasper Hamalainen – Jesteśmy przy­jaciół­mi i nie ma żad­nych docinek z jego strony przed tym meczem. Nikt nie chce sprzedawać żad­nych infor­ma­cji. Roz­maw­iamy o wszys­tkim, ale tem­at pił­ki też się przewi­ja. On wie, że ja potrafię dobrze grać, ja wiem, że on też gra świet­nie. Będę musi­ał ostrzec tren­era przed tym piłkarzem – kończy ze śmiechem Gergo.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.