01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.41min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lovrencsics: Gra w reprezentacji doda mi mocy i poweru

Lovrencsics: Gra w reprezentacji doda mi mocy i poweru

Ger­go Lovrenc­sics otrzy­mał powołanie na najbliższe mecze reprezen­tacji Węgi­er. Madziarów najpierw czeka star­cie z Fin­landią w ramach elim­i­nacji do Mis­tr­zostw Europy, a później towarzys­ki mecz z ekipą z Rosji.

Już jutro Węgry zmierzą się z Fin­landią w ramach elim­i­nacji do Mis­tr­zostw Europy 2016. Obie drużyny na kon­cie mają tyle samo punk­tów, ale dla Węgra liczy się tylko zwycięst­wo –  Gramy jeszcze spar­ing z Rosją, ale najważniejszy jest mecz z Fin­landią. Nie tylko dlat­ego, że gra tam Kasper. Mamy tylko cztery punk­ty, oni także. Gramy u siebie, a chcąc zagrać na mis­tr­zost­wach europy musimy zgar­nąć w tym meczu trzy punk­ty – mówił Ger­go Lovrencsics.

Reprezen­tac­ja Węgi­er ma tym­cza­sowego tren­era. Pal Dar­d­ai do tej pory kadrę prowadz­ił dwukrot­nie. Za jego rządów Madziarzy wygrali 1:0 na Wys­pach Owczych oraz zremisowali z Rumu­nią 1:1. W kole­jnych meczach szan­sę na pewno dostanie pomoc­nik Kole­jorza – Roz­maw­iałem z nowym trenerem i wiem, że muszę więcej pra­cow­ać, bo w ostat­nich meczach nie grałem za dużo. Myślę, że gra w reprezen­tacji doda mi mocy i poweru – przyznaje.

Smaczku doda­je fakt, że w reprezen­tacji Fin­landii wys­tąpi kole­ga z boiska, Kasper Hamalainen – Jesteśmy przy­jaciół­mi i nie ma żad­nych docinek z jego strony przed tym meczem. Nikt nie chce sprzedawać żad­nych infor­ma­cji. Roz­maw­iamy o wszys­tkim, ale tem­at pił­ki też się przewi­ja. On wie, że ja potrafię dobrze grać, ja wiem, że on też gra świet­nie. Będę musi­ał ostrzec tren­era przed tym piłkarzem – kończy ze śmiechem Gergo.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.