02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.16min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lovrencsics: Musimy patrzeć tylko i wyłącznie na siebie

Lovrencsics: Musimy patrzeć tylko i wyłącznie na siebie

Dla Ger­go Lovrenc­sic­sa, Davi­da Hol­mana i Tamasa Kadara mecz prze­ci­wko drużynie z Węgi­er na pewno będzie czymś wyjątkowym – Jak gramy prze­ciw węgier­skiej drużynie to zawsze czekamy na ten mecz. Jestem bard­zo podekscy­towany niż przed zwykłym spotkaniem. Szanu­je­my prze­ci­wni­ka, ale chce­my pokazać, że jesteśmy lep­si i może­my ich pokonać.

Nie od dziś wiado­mo, że Videoton bory­ka się z prob­le­ma­mi. Kon­tuzjowani są czołowi piłkarze, a druży­na została bez tren­era – To nie jest nasza sprawa, nie może­my się sug­erować tym, w jakim oni są stanie. Musimy patrzeć tylko i wyłącznie na siebie. Pokazać się na boisku i być w 100% gotowym, potrze­bu­je­my też kibiców, którzy na pewno będą nas wspier­ać – przyz­na­je Ger­go. – Oni stra­cili ważnych piłkarzy, ale mimo wszys­tko pozostali moc­ni. Mogę mówić, że jesteśmy lep­si, jed­nak trze­ba to pokazać jutro na murawie.

Dla drużyny Macie­ja Sko­rża jest to najważniejszy dwumecz w tym sezonie. Czy uda się lechit­om wyjść z niego zwycięsko? – Wszyscy czu­ją, że to dla nas najważniejszy dwumecz, bo chce­my zagrać w Lidze Europy. Musimy wygrać u siebie na sta­dion­ie i w drugim meczu przy­p­ieczę­tować awans. Potrafimy to zro­bić  i musimy to jutro pokazać.

Do tej pory Lech grał co trzy dni, ter­az prz­er­wa była nieco dłuższa, bowiem od meczu z Lubinem minęło pięć dni – Ostat­nie tygod­nie były ciężkie, gral­iśmy dużo i potrzeb­na była nam ta prz­er­wa. Widzę po drużynie, że każdy pali się gry, jesteśmy wypoczę­ci i chce­my jutro wygrać – mówi Węgier.

Lovrenc­sics dość dłu­go leczył kon­tuzję, ale wszys­tko wskazu­je, że skrzy­dłowy Kole­jorza jest gotowy do gry – Wró­ciłem do zdrowia po trzech miesią­cach prz­er­wy, grałem mało, ale uważam, że jestem już w dobrej formie. Jestem w stanie to pokazać, jeśli jutro zagram, a kon­tuz­ja to przeszłość. Bark trochę pobole­wa, ale jutro nie będzie z tym prob­le­mu. Jestem gotowy do gry na 100% — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.