27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
61dn.0godz.10min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lovrencsics: Musimy patrzeć tylko i wyłącznie na siebie

Lovrencsics: Musimy patrzeć tylko i wyłącznie na siebie

Dla Ger­go Lovrenc­sic­sa, Davi­da Hol­mana i Tamasa Kadara mecz prze­ci­wko drużynie z Węgi­er na pewno będzie czymś wyjątkowym – Jak gramy prze­ciw węgier­skiej drużynie to zawsze czekamy na ten mecz. Jestem bard­zo podekscy­towany niż przed zwykłym spotkaniem. Szanu­je­my prze­ci­wni­ka, ale chce­my pokazać, że jesteśmy lep­si i może­my ich pokonać.

Nie od dziś wiado­mo, że Videoton bory­ka się z prob­le­ma­mi. Kon­tuzjowani są czołowi piłkarze, a druży­na została bez tren­era – To nie jest nasza sprawa, nie może­my się sug­erować tym, w jakim oni są stanie. Musimy patrzeć tylko i wyłącznie na siebie. Pokazać się na boisku i być w 100% gotowym, potrze­bu­je­my też kibiców, którzy na pewno będą nas wspier­ać – przyz­na­je Ger­go. – Oni stra­cili ważnych piłkarzy, ale mimo wszys­tko pozostali moc­ni. Mogę mówić, że jesteśmy lep­si, jed­nak trze­ba to pokazać jutro na murawie.

Dla drużyny Macie­ja Sko­rża jest to najważniejszy dwumecz w tym sezonie. Czy uda się lechit­om wyjść z niego zwycięsko? – Wszyscy czu­ją, że to dla nas najważniejszy dwumecz, bo chce­my zagrać w Lidze Europy. Musimy wygrać u siebie na sta­dion­ie i w drugim meczu przy­p­ieczę­tować awans. Potrafimy to zro­bić  i musimy to jutro pokazać.

Do tej pory Lech grał co trzy dni, ter­az prz­er­wa była nieco dłuższa, bowiem od meczu z Lubinem minęło pięć dni – Ostat­nie tygod­nie były ciężkie, gral­iśmy dużo i potrzeb­na była nam ta prz­er­wa. Widzę po drużynie, że każdy pali się gry, jesteśmy wypoczę­ci i chce­my jutro wygrać – mówi Węgier.

Lovrenc­sics dość dłu­go leczył kon­tuzję, ale wszys­tko wskazu­je, że skrzy­dłowy Kole­jorza jest gotowy do gry – Wró­ciłem do zdrowia po trzech miesią­cach prz­er­wy, grałem mało, ale uważam, że jestem już w dobrej formie. Jestem w stanie to pokazać, jeśli jutro zagram, a kon­tuz­ja to przeszłość. Bark trochę pobole­wa, ale jutro nie będzie z tym prob­le­mu. Jestem gotowy do gry na 100% — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.