Lovrencsics: To będzie dla nas ciężki mecz

Lovrencsics: To będzie dla nas ciężki mecz

Przed rok­iem Lech Poz­nań roz­gromił przy Kałuży Cra­cov­ię 6:1. Tym razem będzie to zupełnie inny mecz.
W 2015 roku poz­na­ni­a­cy roze­grali już dwa spotka­nia. W Szczecinie padł remis 1:1, a w niedzielę rpzy Buł­garskiej Kole­jorz wygrał 2:1. — To były dwa ciężkie mecze. Zdobyliśmy cztery punk­ty, dwa stra­cil­iśmy. W każdym meczu chcesz zdobyć trzy punk­ty. Dla nas to spotkanie z Pogo­nią było bard­zo ważne pod wzglę­dem men­tal­nym, zdobyliśmy bramkę w ostat­niej min­u­cie gry – przyz­nał skrzy­dłowy Lecha. — Dla mnie cztery punk­ty zdobyte w dwóch meczach nie są dobre. Ja chcę wygry­wać każdy mecz.

W ostat­nich tygod­ni­ach Węgi­er powracał do pełni sił. — Ja czu­ję się już dobrze. Wszys­tko jest w porząd­ku – ocenił.

W najbliższej kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z Cra­cov­ią. — Ter­az gramy w Krakowie. To czy gramy z Wisłą czy Cra­covia ma dla nas takie samo znacze­nie. Nigdy nie ma łatwej gry. Musimy zdobyć trzy punk­ty, a także musimy kon­cen­trować się zawsze na w aktu­al­nym meczu, nie wyb­ie­ga­jąc w przyszłość.

Przed rok­iem w Krakowie Kole­jorz wygrał aż 6:1. O powtórze­nie tak wysok­iego wyniku będzie bard­zo trud­no. — Pamię­tam jak wygral­iśmy 6:1, ale ter­az będzie to trudne do powtórzenia, ponieważ krakowian­ie są już zupełnie inna drużyną i gra­ją lep­iej. Każdy mecz jest różny. Musimy zagrać jeszcze lep­iej niż poprzed­nio. To będzie inny mecz niż w ten w  Szczecinie. Por­tow­cy zdobyli bramkę po stałym frag­men­cie gry. Cra­covia próbu­je grać otwartą piłkę jeśli oni widzą piłkę to gra­ją i gra­ją. Oni gra­ją jak.. może Barcelona?  To będzie dla nas cięż­ki mecz — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress