01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.56min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luisa” ma mały problem. Nazywa się Douglas

luis-henriquezLech od dwóch lat obser­wu­je szkocką ligę, a Bar­rym Dou­glasem poważnie zain­tere­sował się w sty­czniu tego roku, kiedy pod­ję­to decyzję o poszuki­wa­niu lewego obroń­cy. Alter­naty­wy dla Luisa Henriqueza.

- Gdy zas­tanaw­ial­iśmy się nad lewym obroń­com kandy­datu­ra Bar­rego wydała się nam bard­zo ciekawa — przyz­na­je Piotr Rutkows­ki. — Mamy lewego obrońcę, który prezen­tu­je dobry poziom, ale potrzeb­na jest mu rywal­iza­c­ja. Oczy­wiś­cie wiemy, że Luis potrafi sam się zmo­ty­wować, ale konkurenc­ja jeszcze niko­mu nie zaszkodz­iła. W tym sezonie mieliśmy kil­ka meczów, w których pau­zował za kart­ki albo dłu­go wracał reprezen­tacji. Roszady w obronie powodowały pewien zamęt, którego w nowym sezonie chce­my uniknąć — doda­je dyrek­tor sportowy.

Dla Luisa Hen­riqueza rywal­iza­c­ja to nie jest nowa rzecz. Gdy trafił do Lecha na jego pozy­cji wys­tępował Ivan Djur­d­je­vić, który był pew­ni­akiem do gry. Później Sew­eryn Gan­car­czyk. A gdy “Lusia” miał konkurencję, to nie zawsze wychodz­ił z niej zwycięsko.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.