02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.15godz.56min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lukjanovs rozmawia z Lechem

Ivans Luk­janovs już zimą znalazł się w cen­trum zain­tere­sowa­nia Lecha Poz­nań. Wtedy jed­nak odmówiono Jose Mari Bakero, który zab­ie­gał o tego zawod­ni­ka. Ter­az jed­nak sytu­ac­ja uległa zmi­an­ie i piłkarz może latem trafić do Lecha, ponieważ w czer­w­cu kończy się mu umowa z Lechią Gdańsk.

Łotysz w poprzed­nim sezonie był jed­ną z wyróż­ni­a­ją­cych się postaci swo­jego zespołu. W tym, podob­nie jak cała druży­na, zawodzi i znacznie obniżył loty. Wid­mo spad­ku jakie ciąży nad zespołem prowad­zonym przez Pawła Janasa jest kole­jnym aspek­tem, który może mieć duże znacze­nie pod­czas prowad­zonych negoc­jacji Łotysza z Lechem.

Luk­janovs rozpoczął roz­mowy na tem­at przedłuże­nia swo­jej umowy z Lechią, jed­nak nie widać ich koń­ca. - Lechia prowadzi tak tę sprawę, abym zaczął myśleć o innych klubach. A prze­cież do koń­ca sezonu został już tylko miesiąc i trud­no nie zas­tanaw­iać się, co dalej — przyz­na­je piłkarz, który zda­je sobie sprawę z zain­tere­sowa­nia „Kole­jorza”. — W Poz­na­niu nie mam szans na wyjś­ciową jede­nastkę, ale wal­czę o to, aby znaleźć się w osiem­nastce - doda­je w roz­mowie z „Przeglą­dem Sportowym”.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.