Maaskant ma problem? Podobny co Lech

Robert Maaskant tren­er Wisły Kraków zapro­ponował Depar­ta­men­towi Roz­gry­wek Ligi piątkowy ter­min meczu z Lechem Poz­nań. Zakładał bowiem awans do Ligi Mis­trzów. Zapom­ni­ał jed­nak, że trzy dni wcześniej w swoich reprezen­tac­jach będą grali jego zawod­ni­cy. Uważa, że to w per­spek­ty­wie poty­cz­ki z “Kole­jorzem” może być prob­le­mem. Z tym, że Poz­na­ni­a­cy mają podob­ną zagwozdkę.

- Nastaw­ial­iśmy się na awans do Ligi Mis­trzów, wtedy mecze gral­ibyśmy we wtor­ki lub środy. Dlat­ego piątkowy ter­min meczu z Lechem był­by dla nas opty­mal­ny, zdążylibyśmy odpocząć — przyz­na­je tren­er “Białej Gwiazdy”. Jego zespół zagra jed­nak w Lidze Europy i zdaniem Maaskan­ta zmienia to postać rzeczy. W tym przy­pad­ku prob­le­mem okazu­je się ter­min reprezen­tacji, które swo­je mecze roz­gry­wa­ją we wtorek poprzedza­ją­cy mecz. —  Trud­no, w takim klu­bie trze­ba liczyć się z powoła­ni­a­mi — tłu­maczy się tren­er Wisły.

Z drużyny Mis­trza Pol­s­ki powołani zostali Genkow, Pareiko, Melik­son, Małec­ki, Wilk, a także Kirm. Część z nich do Krakowa wró­ci w środę, jed­nak nie wszyscy. Melik­son w klu­bie pojawi się dopiero w czwartek.

Zde­cy­dowanie więk­szy prob­lem ma Jose Mari Bakero. Wczo­raj na treningu zespołu było trzy­nas­tu piłkarzy z pier­wszego zespołu i trzech z Młodej Ekstrak­lasy. Powoła­nia otrzy­mali Stil­ić, Tonew, Muraws­ki, Możdżeń, Kamińs­ki, Gol­la i Hen­riquez. Na zgrupowanie kadry łotewskiej dzisi­aj wyle­ci­ał także Rud­nev, który zagra we wtorkowym meczu tej drużyny. Pon­ad­to kon­tuzjowany jest Wołąkiewicz, a z fizjoter­apeu­ta­mi pracu­je Wojtkowiak. Z pier­wszym zespołem nie trenu­je w tej chwili więc aż trzy­nas­tu piłkarzy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress