Maciej Gajos: Mam nadzieję, że to będzie takie przełamanie

Maciej Gajos: Mam nadzieję, że to będzie takie przełamanie

Już w piątek lechi­ci wznow­ią rundę wiosen­ną Ekstrak­lasy. Pier­wszym rywalem podopiecznych nena­da Bjel­i­cy będzie Ter­mal­i­ca Bruk-Bet Nieciecza i jak zapowia­da Maciej Gajos, cała druży­na nie może się doczekać inauguracji.

- Wszyscy czekamy już na start roz­gry­wek, bo trochę cza­su minęło od ostat­niego meczu o punk­ty. Obóz na Cyprze szy­bko zle­ci­ał i jesteśmy gotowi na to, by w piątek trzy punk­ty zostały w Poznaniu.

Kole­jorz w prz­er­wie zimowej roze­grał pięć spar­ingów i ani razu nie zszedł z boiska poko­nany, co może napawać optymizmem przed wiosen­ną rundą. – Zawsze wychodząc na jakikol­wiek mecz chce­my wygry­wać. Nie prze­gral­iśmy żad­nego sparingu, ale to już za nami i ter­az w pełni sku­pi­amy się na lidze – doda­je piłkarz.

W min­iony week­end Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa mierzyła się z trze­ci­oligową Elaną Toruń i wygrała aż 8:0, a jed­ną z bramek zdobył właśnie Gajos. – Mam nadzieję, że to będzie takie przeła­manie. Ostat­nio próbowałem strze­lać, ale nic nie chci­ało wpaść do bram­ki. Liczę na to, że w tej rundzie uda mi się kil­ka tych goli zdobyć.

Tym samym lechi­ci mogli się nieco przyzwycza­ić do warunk­ów panu­ją­cych w Polsce i zagrać na nat­u­ral­nej traw­ie, a nie jak pod­czas treningu. – Cały czas trenu­je­my na sztucznej traw­ie, dlat­ego początek meczu był nien­ajlep­szy. Później już się do niej przyzwycza­il­iśmy i myślę, że ten spar­ing był bard­zo pożyteczny – twierdzi były gracz Jagiel­loni Białystok.

Prog­nozy nie napawa­ją optymizmem na najbliższy czas i wiele wskazu­je, że piątkowy mecz odbędzie się przy kilku­nas­tostop­niowym mrozie. – Chci­ałbym, by było nieco cieplej, byśmy mogli trenować a nat­u­ral­nej traw­ie, ale nie może­my nic z tym zro­bić i trze­ba grać tam, gdzie m

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress