02.06.2023, g. 02:30
NBA
Denver Nuggets vs Miami Heat
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.18min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Maciej Makuszewski: Legia nie miała nic do powiedzenia

Maciej Makuszewski: Legia nie miała nic do powiedzenia

Maciej Makuszews­ki po raz kole­jny wpisał się na listę strzel­ców w tym sezonie. Maki ustanow­ił wynik spotka­nia na 3:0.

-W pier­wszej połowie zagral­iśmy bard­zo dobrze. Chcieliśmy grać agresy­wnie, co nam się udało i zdobyliśmy dwie bram­ki. Po prz­er­wie czekaliśmy na kon­try, bo wiedzieliśmy, że Legia nie ma już nic do strace­nia. Jed­na z nich zaowocow­ała trzec­im golem. Mogliśmy wygrać wyżej, ale wynik pokazu­je, co dzi­ało się na boisku — mówił po meczu Maciej Makuszews­ki. — Świet­nie zagral­iśmy w obronie. Tak musi grać Lech Poz­nan i tak będziemy grali. Zagral­iśmy dobrze i Legia nie miała nic do powiedzenia. Z takim nastaw­ie­niem mus­my wychodz­ić na każde spotkanie, wtedy każdy ryw­al będzie miał z nami problem.

Przy golu na 3:0 skrzyd­lowy wyszedł na sam z bramkarzem Legii i uderzył prawą nogą i pokon­ał golkipera Legii. — Po meczu były żar­ty w szat­ni, koledzy pytali, dlaczego nie strze­lałem lewą nogą. Poszedłem na pełnej szy­bkoś­ci i ryzyku. Łukasz Broź popełnił błąd i był sam na sam z Arka­diuszem Malarzem.

Kole­jny­mi rywala­mi pod­poiecznych Nena­da Bjel­i­cy będzie Jagiel­lonia Białys­tok, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków i Górnik Zabrze. - Po prz­er­wie na kadrę czeka nas star­cie w Białym­stoku, ale mnie on nieste­ty ominie, bo muszę pau­zować za kart­ki. Szko­da, bo przy­jedzie cała moja rodz­i­na — przyz­nał 28-latek.

Makuszews­ki po raz dru­gi został powołany przez selekcjon­era biało-czer­wonych na październikowe mecze elim­i­na­cyjne do przyszłorocznych . Ter­az Polaków czeka mecz z Armenią i Czarnogórą. - Wiemy jaka jest sytu­ac­ja w grupie, ale nie chcę nic deklarować. Wyjdziemy na boisko i będziemy grać na mak­sa. To mecz reprezen­tacji i każdy da z siebie 200 pro­cent. Z Armenią czeka nas trud­ny mecz, bo to moc­ny zespół zwłaszcza przed włas­ny­mi kibi­ca­mi — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.