27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.56min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Maciej Makuszewski: Legia nie miała nic do powiedzenia

Maciej Makuszewski: Legia nie miała nic do powiedzenia

Maciej Makuszews­ki po raz kole­jny wpisał się na listę strzel­ców w tym sezonie. Maki ustanow­ił wynik spotka­nia na 3:0.

-W pier­wszej połowie zagral­iśmy bard­zo dobrze. Chcieliśmy grać agresy­wnie, co nam się udało i zdobyliśmy dwie bram­ki. Po prz­er­wie czekaliśmy na kon­try, bo wiedzieliśmy, że Legia nie ma już nic do strace­nia. Jed­na z nich zaowocow­ała trzec­im golem. Mogliśmy wygrać wyżej, ale wynik pokazu­je, co dzi­ało się na boisku — mówił po meczu Maciej Makuszews­ki. — Świet­nie zagral­iśmy w obronie. Tak musi grać Lech Poz­nan i tak będziemy grali. Zagral­iśmy dobrze i Legia nie miała nic do powiedzenia. Z takim nastaw­ie­niem mus­my wychodz­ić na każde spotkanie, wtedy każdy ryw­al będzie miał z nami problem.

Przy golu na 3:0 skrzyd­lowy wyszedł na sam z bramkarzem Legii i uderzył prawą nogą i pokon­ał golkipera Legii. — Po meczu były żar­ty w szat­ni, koledzy pytali, dlaczego nie strze­lałem lewą nogą. Poszedłem na pełnej szy­bkoś­ci i ryzyku. Łukasz Broź popełnił błąd i był sam na sam z Arka­diuszem Malarzem.

Kole­jny­mi rywala­mi pod­poiecznych Nena­da Bjel­i­cy będzie Jagiel­lonia Białys­tok, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków i Górnik Zabrze. - Po prz­er­wie na kadrę czeka nas star­cie w Białym­stoku, ale mnie on nieste­ty ominie, bo muszę pau­zować za kart­ki. Szko­da, bo przy­jedzie cała moja rodz­i­na — przyz­nał 28-latek.

Makuszews­ki po raz dru­gi został powołany przez selekcjon­era biało-czer­wonych na październikowe mecze elim­i­na­cyjne do przyszłorocznych MŚ. Ter­az Polaków czeka mecz z Armenią i Czarnogórą. - Wiemy jaka jest sytu­ac­ja w grupie, ale nie chcę nic deklarować. Wyjdziemy na boisko i będziemy grać na mak­sa. To mecz reprezen­tacji i każdy da z siebie 200 pro­cent. Z Armenią czeka nas trud­ny mecz, bo to moc­ny zespół zwłaszcza przed włas­ny­mi kibi­ca­mi — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.