06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.53min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Maciej Wilusz wraca do Kolejorza!

Maciej Wilusz wraca do Kolejorza!

Po półrocznej prz­er­wie spęd­zonej na wypoży­cze­niu w Koronie Kielce stop­er wraca na Bułgarską.

Do stol­i­cy wojew­ództ­wa świę­tokrzyskiego obroń­ca trafił latem. Maciej Wilusz w barwach Zło­cis­to-Krwistych roze­grał 13 meczów i był moc­nym punk­tem kieleck­iej defensywy.

W zes­pole Kole­jorza Wilusz  trafił w 2014 roku i w Niebiesko-Białych barwach roze­grał do tej pory zaled­wie osiem spotkań. Kon­tuz­ja odnie­siona w meczu z warsza­wską Legią we wrześniu 2014 roku oraz dłu­ga reha­bil­i­tac­ja nie poz­woliły mu prze­bić się do pier­wszego składu.

Wło­darze Kole­jorza sko­rzys­tali z zapisu w umowie, który umożli­wiał skróce­nie rocznego wypoży­czenia zawod­ni­ka. Wilusz już w poniedzi­ałek pojawi się przy Buł­garskiej i do kole­jnych meczów będzie przy­go­towywał się z drużyną mis­trza Pol­s­ki. — Najważniejszym celem, jaki chcieliśmy osiągnąć wypoży­cza­jąc Macie­ja Wilusza do Korony Kielce był możli­wie najbardziej skuteczny powrót zawod­ni­ka do formy po lec­zonej przez pół roku kon­tuzji. Szy­bko wywal­czył sobie miejsce w pier­wszej jede­nastce. To prawdzi­wy pro­fesjon­al­ista, pod­chodzi do swo­jego zawodu w sposób wzorowy. Jestem przeko­nany, że będzie moc­no wal­czył o miejsce w wyjś­ciowym składzie tren­era Urbana — przyz­na­je wiceprezes Lecha Piotr Rutkowski.

źródło: lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.