01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.6godz.53min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Madej: Kibice mnie pamietają, a pamięta się dobrych

Jak zwyk­le, gdy do Poz­na­nia przy­jeżdża Łukasz Madej słyszy on pod swoim adreset kil­ka cierp­kich słów. Tak było, gdy pojaw­ił się przy Buł­garskiej z ŁKS-em, ze Śląskiem. Nie mogło być inaczej wczo­raj, pod­czas meczu z GKS-em Bełchatów.

Ch** ci na imię, Madej ty skur******” — kil­ka razy niosło się po sta­dion­ie. Do tych słów kierowanych przez kiboli “Kole­jorza” odniósł się po meczu ich bohater, który kil­ka lat temu wys­tępował w barwach Lecha.

- Takie okrzy­ki świad­czą o tym, że mnie w Poz­na­niu pamię­ta­ją, a pamię­ta się dobrych zawod­ników. Może to więc rodzaj pewnego wyróżnienia. Nie zro­biłem tego, o co oskarża­ją mnie kibice, ile razy mam to pow­tarzać. Jestem przeko­nany, że nakrę­ca ich 20 idiotów. Pozostali krzy­czą to pod ich wpły­wem — mówi Madej. - Lecha i Poz­nań wspom­i­nam miło. Tak jest z kluba­mi, z który­mi coś się zdobyło. Na Buł­garską wracam z  przy­jem­noś­cią. To miejsce darzę sym­pa­tią - doda­je piłkarz.

Poza okrzyka­mi w kierunku Made­ja, gdy ten wykony­wał rzu­ty rożne leci­ało sporo śnieżek. W trak­cie trwa­nia drugiej połowy spik­er uprzedz­ił kibiców, że jeśli sytu­acje będą się pow­tarza­ły, sędia może prz­er­wać spotkanie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.