02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.56min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Majewski: Idziemy w dobrym kierunku

Majewski: Idziemy w dobrym kierunku

W spotka­niu z Piastem, Radosław Majew­s­ki wpisał się dwukrot­nie na listę strzel­ców, jed­nak zda­je sobie sprawę, że tylko dobrą grą jest w stanie zapewnić sobie miejsce w pod­sta­wowej jede­nastce na dłużej. 

Dalej muszę się starać, te dwie bram­ki nic nie znaczą. Wygral­iśmy mecz, popraw­iłem swo­ją grę i statysty­ki, jed­nak by utrzy­mać miejsce w składzie muszę mieć więcej asyst i bramek, których tren­er ode mnie wyma­ga. Dążę do tego celu. – zaz­nacza pomocnik.

Lech tak dobrze wios­ny nie zaczął od daw­na. Dwa wygrane mecze, sześć zdoby­tych bramek i zero stra­conych. - Gral­iśmy dwa mecze, wygral­iśmy je po 3:0. Mieliśmy dużo sytu­acji, fajnie to wyglą­da i fizy­cznie i psy­chicznie. Jako zespól dobrze wys­tar­towal­iśmy, to nam poma­ga. Każdy z zawod­ników jest głod­ny gry i chce zdoby­wać bram­ki. Mamy swój cel i idziemy w dobrym kierunku. Myślę, że jesteśmy w takiej formie, jak wtedy kiedy wygry­wal­iśmy cztery mecze z rzę­du bez straty bramki.

Dziś wiec­zorem Kole­jorz powal­czy o kole­jne zwycięst­wo. Por­tow­cy są do tej pory naj­groźniejszym rywalem poz­na­ni­aków w rundzie wiosen­nej, bowiem lubią prowadz­ić grę i utrzymy­wać się prze piłce. — Dla nas lep­iej, że gra­ją podob­nie do nas. Będą utrzymy­wali piłkę, a my będziemy próbowali grać tak jak w Gli­wicach, gdzie z kon­try stworzyliśmy sobie kil­ka sytu­acji. Lep­iej się gra z taki­mi prze­ci­wnika­mi, niż z tymi którzy się cofną, a my wtedy musimy wal­ić głową w mur. — pod­kreśla Maja.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.