06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.28min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Radosław Majewski: Najważniejsze, że obyło się bez kontuzji

Radosław Majewski: Najważniejsze, że obyło się bez kontuzji

Kole­jorz roze­grał wczo­raj pier­wszy mecz w nowym roku. W spotka­niu sparingowym lechi­ci pokon­ali Sokół Kleczew 8:0.

Tren­er Nenad Bjel­i­ca dał pograć więk­szoś­ci zawod­nikom, a jed­nym z nich był Radosław Majew­s­ki, który na boisku spędz­ił 45 min­ut. – To była dla nas taka jed­nos­t­ka treningowa. Ten pier­wszy tydzień był cięż­ki i to było miłe zakończe­nie tygod­nia. Zagral­iśmy na zero z tyłu, na sztucznej naw­ierzch­ni, ale najważniejsze, że obyło się bez kontuzji.

Wczo­raj na listę strzel­ców wpisy­wali się m.in. Paweł Tom­czyk i nowy nabytek Lecha,  Vlodymyr Kostevych. – To jest taki czas, że nie patrzy się na to, kto gra. Ważne, by się dobrze przy­go­tować i być w formie na wiosenne mecze – przyz­na­je Maja.

Ter­az poz­na­ni­aków czeka obóz przy­go­towaw­czy na Cyprze, gdzie roze­gra­ją trzy kole­jne sparin­gi. – Musimy być dobrze przy­go­towani pod wzglę­dem fizy­cznym, a nie tak­ty­cznym. Te późniejsze mecze będą ważniejsze, bo tren­er będzie już miał jakąś wiedzę co do składu.

Na początku przy­go­towań do rundy wiosen­nej Majew­s­ki zma­gał się z drob­nym urazem, ale jak sam mówi, wszys­tko już w porząd­ku. – Chci­ałem zagrać, bo odpocząłem, gdy miałem kon­tuzję. Cieszę się, że mogę trenować i grać. Czu­ję się źle, gdy nic nie mogę robić — kończy.

Przy­pom­ni­jmy, że na Cyprze lechi­ci zagra­ją z rosyjskim FK Ufa (21 sty­cz­nia), rumuńskim Con­cor­dia Chi­a­j­na (24 sty­cz­nia) oraz węgier­skim Ujpest Budapeszt (26 sty­cz­nia). Jeszcze przed startem ligi poz­na­ni­aków czeka mecz kon­trol­ny z Elaną Toruń (4 lutego).

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.