01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-22godz.-22min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Majewski: Nie załamujemy się, bo to oznaczałoby nasz koniec

Majewski: Nie załamujemy się, bo to oznaczałoby nasz koniec

Radosław Majew­s­ki musi się moc­no napoc­ić, by wywal­czyć sobie miejsce w pier­wszym składzie. Ale jak sam mówi, dzi­ała to na niego jak płach­ta na byka.

- Jak wyjeżdżałem do Anglii to wszyscy mówili, że za chwilę tu wrócę. Lubię jak ktoś tak mówi, a ja uważam, że jest zupełnie inaczej. Tren­er mówi że muszę się dos­tosować, a dla mnie to syg­nał, że muszę jeszcze nad czymś popra­cow­ać. Nie będzie tak, że przyjdę tu i ktoś mi odda miejsce w składzie. Chcę to jak najszy­b­ciej udowod­nić, bo dzi­ała to mnie jak płach­ta na byka.

Tren­er Jan Urban wys­taw­ia piłkarza na różnych pozy­c­jach na boisku. – Nie ma prob­le­mu, gdzie zagram. Czy to lewa pomoc, czy na „ósem­ce” czy „dziesiątce”. Jeżeli tren­er będzie mnie tam widzi­ał, to zagram tam, gdzie potrze­ba. Ważne bym grał, nie będę marudz­ił i się obrażał, nie mam z tym żad­nych prob­lemów – przyznaje.

Już jutro lechi­ci zmierzą się z Cra­cov­ią, z którą mecze zawsze są ciężkie. – Po naszych ostat­nich wynikach każdy ryw­al będzie trud­ny. Patrzymy na tabelę i nie wyglą­da to dobrze. Na treningach wyglą­damy dobrze, nie zała­mu­je­my się, bo to oznacza­ło­by nasz koniec. Cra­covia to ciekawa druży­na, która gra kom­bi­na­cyjnie, kreaty­wnie, a mi taki ryw­al leży. Prze­grali w Pucharze Pol­s­ki, my wygral­iśmy u to my jesteśmy w lep­szym samopoczu­ciu. Wszys­tko jest w naszych nogach u głowach.

Czy zatem ekipa z Krakowa jest dobrym zespołem na przeła­manie się w lidze, a Kole­jorz nie zaw­iedzie i pier­wszy raz w tym sezonie odniesie zwycięst­wo? – Remis w meczu ze Śląskiem nie był słabym starem. Złe mecze to były te u siebie. Ciężko powiedzieć, co się z nami dzieje. Potrafimy nieźle grać, ale nie strze­lamy goli, ale czemu, to nie wiem. Ter­az najważniejsze są punk­ty, a styl odchodzi na inny plan. Potrzeb­ne nam są zwycięstwa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.