02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.46min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Majewski: Nie załamujemy się, bo to oznaczałoby nasz koniec

Majewski: Nie załamujemy się, bo to oznaczałoby nasz koniec

Radosław Majew­s­ki musi się moc­no napoc­ić, by wywal­czyć sobie miejsce w pier­wszym składzie. Ale jak sam mówi, dzi­ała to na niego jak płach­ta na byka.

- Jak wyjeżdżałem do Anglii to wszyscy mówili, że za chwilę tu wrócę. Lubię jak ktoś tak mówi, a ja uważam, że jest zupełnie inaczej. Tren­er mówi że muszę się dos­tosować, a dla mnie to syg­nał, że muszę jeszcze nad czymś popra­cow­ać. Nie będzie tak, że przyjdę tu i ktoś mi odda miejsce w składzie. Chcę to jak najszy­b­ciej udowod­nić, bo dzi­ała to mnie jak płach­ta na byka.

Tren­er Jan Urban wys­taw­ia piłkarza na różnych pozy­c­jach na boisku. – Nie ma prob­le­mu, gdzie zagram. Czy to lewa pomoc, czy na „ósem­ce” czy „dziesiątce”. Jeżeli tren­er będzie mnie tam widzi­ał, to zagram tam, gdzie potrze­ba. Ważne bym grał, nie będę marudz­ił i się obrażał, nie mam z tym żad­nych prob­lemów – przyznaje.

Już jutro lechi­ci zmierzą się z Cra­cov­ią, z którą mecze zawsze są ciężkie. – Po naszych ostat­nich wynikach każdy ryw­al będzie trud­ny. Patrzymy na tabelę i nie wyglą­da to dobrze. Na treningach wyglą­damy dobrze, nie zała­mu­je­my się, bo to oznacza­ło­by nasz koniec. Cra­covia to ciekawa druży­na, która gra kom­bi­na­cyjnie, kreaty­wnie, a mi taki ryw­al leży. Prze­grali w Pucharze Pol­s­ki, my wygral­iśmy u to my jesteśmy w lep­szym samopoczu­ciu. Wszys­tko jest w naszych nogach u głowach.

Czy zatem ekipa z Krakowa jest dobrym zespołem na przeła­manie się w lidze, a Kole­jorz nie zaw­iedzie i pier­wszy raz w tym sezonie odniesie zwycięst­wo? – Remis w meczu ze Śląskiem nie był słabym starem. Złe mecze to były te u siebie. Ciężko powiedzieć, co się z nami dzieje. Potrafimy nieźle grać, ale nie strze­lamy goli, ale czemu, to nie wiem. Ter­az najważniejsze są punk­ty, a styl odchodzi na inny plan. Potrzeb­ne nam są zwycięstwa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.