07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.38min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Majewski: Potrafię się dostosować. Najważniejsze, żeby grać!

Majewski: Potrafię się dostosować. Najważniejsze, żeby grać!

Już w niedzielę lechi­ci wrócą do wal­ki o ligowe punk­ty. Rywalem poz­na­ni­aków będzie Poogń Szczecin, a jako tren­er zade­bi­u­tu­je Nenad Bjel­i­ca. Szkole­niowiec miał trochę cza­su, by poz­nać drużynę ze wzglę­du na prz­er­wę reprezrntacyjną.

 — Tren­er został zwol­niony, jest zupełnie nowy sztab, inna for­ma pra­cy. Jesteśmy aku­rat na fali wznoszącej, wygral­iśmy ostat­ni mecze i może styl nie jest jeszcze taki jaki ma być, ale ważne są punk­ty, zwłaszcza w naszej sytu­acji, gdzie sła­biej zaczęliśmy sezon. To się tylko liczy – mówi pomoc­nik Lecha.

Nenad Bjel­i­ca funkcję tren­era objął 30 sierp­nia. Nie miał jeszcze okazji współpra­cow­ać z całym zespołem. A czy piłkarze, którzy zostali w Poz­na­niu zdążyli już poz­nać kon­cepcję nowego szkole­niow­ca? – Na razie było tylko kil­ka sesji treningowych i jeden spar­ing. Wyda­je mi się, że to się będzie kre­ować. Myślę, że z każdym tygod­niem będziemy znać więcej infor­ma­cji o tren­erze, który czeka aż będzie mógł pra­cow­ać z całym zespołem.

Pojaw­ie­nie się nowego tren­era w klu­bie zazwyczaj oznacza czys­tą kartkę dla wszys­t­kich zawod­ników. Może to być szansa dla piłkarzy, którzy nie mieli miejs­ca w wyjś­ciowej jede­nastce, bądź zagroże­nie dla pod­sta­wowych zawod­ników. - Nie zas­tanaw­iałem się nad tym. Przyszedł nowy tren­er, ma nowe pode­jś­cie, nowe spo­jrze­nie na zespół i z tego co słysza­łem oglą­dał jakieś mecze wcześniej, więc może sobie wyro­bić o kimś zdanie. Wyda­je mi się jed­nak, że więcej cza­su będzie miał na to pod­czas tren­ingów i każdych kole­jnych meczów.

Radosław Majew­s­ki za cza­sów Jana Urbana grał raz na skrzy­dle, raz w środ­ku pomo­cy. Być może przyjś­cie Bjel­i­cy do Poz­na­nia poz­woli mu na stałe zado­mow­ić się na swo­jej pozy­cji. – Mnie to nie przeszkadza. Byłem ter­az w Grecji, grałem połowę sezonu na lewej pomo­cy, później gral­iśmy trójką w środ­ku. Nie wiem jaką tren­er będzie miał tak­tykę. Najważniejsze dla mnie jest to, żebym mógł grać. Potrafię się dos­tosować, uczę się sam siebie – kończy Majewski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.