02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.57min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Majewski: To nie jest zdobyty jeden punkt, tylko dwa stracone

Majewski: To nie jest zdobyty jeden punkt, tylko dwa stracone

Kole­jorz zremisował wczo­raj bezbramkowo w Niecieczy z Ter­ma­liką, mimo, że domi­nował przez więk­szość spotka­nia, nie potrafił tego przy­p­ieczę­tować bramką.

- Mieliśmy już w pier­wszej połowie jakieś sytu­acje, może nie aż tak klarowne, jak w drugiej, ale nieste­ty, jak nie strze­lamy goli to tak to wyglą­da. Stwarza­my sobie sytu­acje i trze­ba pra­cow­ać nad tym, żeby je zacząć w końcu wyko­rzysty­wać.  Sam miałem szanse na zdoby­cie bram­ki, ale nieste­ty się nie udało. To my prze­ważal­iśmy, ale znów zaw­iodła skuteczność. Kole­jny raz nie zdoby­wamy trzech punk­tów tylko jeden — komen­tu­je pomoc­nik Lecha, Radosław Majewski.

Były zawod­nik  Not­ting­ham For­est miał kil­ka doskon­ałych okazji, by pokon­ać świet­nie spisu­jącego się bramkarza gospo­darzy — Krzyszto­fa Pilarza. — Cały czas albo ktoś mi stał na drodze, albo bramkarz bronił, albo mogłem zagrać. Nie zawsze to była decyz­ja, taka jaka powin­na być. Jak już strze­lałem to albo bramkarz się dobrze ustaw­iał, albo wszys­tko było blokowane. Mamy do siebie pre­ten­sje. Jest duży niedosyt. To nie jest zdoby­ty jeden punkt, tylko dwa stra­cone — sądzi pomoc­nik Lecha.

Kole­jorz po wczo­ra­jszym bezbramkowym remisie z Bruk Betem znów będzie musi­ał odra­bi­ać straty, bowiem ma tylko 5 punk­tów po 6. kole­jkach Lot­to Ekstrak­lasy. — Za tydzień na pewno będziemy grali o zwycięst­wo — kończy stanow­c­zo Majewski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.