31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.51min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Majewski: Wstyd, to po prostu wstyd

Majewski: Wstyd, to po prostu wstyd

Kole­jorz prze­grał wczo­raj z Pogo­nią Szczecin 0:3 i już na 1/16 zakończył zma­gania w Pucharze Polski.

-Wstyd, to po pros­tu wstyd. Nic nie zro­bil­iśmy, nic nie gral­iśmy Pier­wsza połowa była dra­maty­cz­na, nic nam nie wychodz­iło. Nie gral­iśmy tak jak potrafimy. Pokaza­l­iśmy w tym sezonie, że może­my grać dobrą piłkę, a ten mecz pokazał, jak nie grać. Szy­bkie dwie bra­mi i to był dra­mat — nie krył roz­go­ryczenia Radosław Majewski.

Wydawało się, że na drugą połowę Lech wyjdzie nabu­zowany i w końcu zacznie grać swo­je, ale tak się nie stało. — Niby prób­wal­iśmy coś grać po prz­er­wie, ale nic nie chci­ało nam wyjść. Byliśmy moc­no sfrus­trowani, nie gral­iśmy jako zespół. Trze­ba się szy­bko pod­nieść, bo może być jeszcze gorzej, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie. 

Tren­er Bjel­i­ca po raz kole­jny dokon­ał zmi­an w składzie, ale wydawało się, że tren­er desyg­nował najlep­szych piłkarz. To nie podzi­ałało i Kole­jorz wal­czy już tylko w Ekstrak­lasie, mając bard­zo sze­roką ławkę. — Tren­er od początku rotu­je. Po meczu z Utrechtem, gdzie zagral­iśmy fajnie, ale nie awan­sowal­iśmy, też były zmi­any. Po spotka­niu z Cra­cov­ią również. Jest dużo zawod­ników i mogła­by naras­tać frus­trac­ja, gdy­by nie było zmi­an. W Pucharze Pol­s­ki już nas nie ma, każdy swo­ją szan­sę otrzy­mał i tren­er na pewno ma już pogląd na zawod­ników i wie jak to będzie wyglą­dało w kole­jn­cyh spotka­ni­ach — kończy Maja.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.