06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.11godz.23min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Majewski: Będziemy mocną drużyną!

Majewski: Będziemy mocną drużyną!

Do inau­gu­racji rundy wiosen­nej zostało osiem dni, a w Poz­na­niu wciąż nie wiado­mo, którzy piłkarze są najbliżej gry w pod­sta­wowej jede­nastce. - Ja zawsze czu­ję się blisko wyjś­ciowego składu (śmiech). Ciężko powiedzieć, jeszcze jest trochę cza­su do star­tu ligi. Tren­er cały czas zmieni­ał wielu zawod­ników, wychodzil­iśmy na sparin­gi w różnych składach, więc nie wiem jak to będzie wyglą­dało. – powiedzi­ał na spotka­niu z dzi­en­nikarza­mi Radosław Majewski. 

Obec­nie poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa zna­j­du­je się na pią­tym miejs­cu w tabeli, tracąc sie­dem oczek do lid­era Lot­to Ekstrak­lasy — Jagiel­lonii Białys­tok. Różni­ca punk­towa jest do odro­bi­enia pod warunk­iem, że podopieczni Nena­da Bjel­i­cy będą wygry­wali spotka­nia, a rywale je prze­gry­wali. — Styl nie będzie najważniejszy, a to, żeby punk­ty były zdoby­wane, one będą się najbardziej liczyły. Dobrze zakończyliśmy zeszłą rundę, cho­ci­aż powinienem strzelić na trzy punk­ty z Cra­cov­ią, ale ter­az jesteśmy dobrej myśli. Wyda­je mi się, że będziemy moc­ną drużyną.

W zimowym okienku trans­fer­owym Kole­jorza wzmoc­niło dwóch zawod­ników Mihai Radut i Volodymyr Kostevych. Mieli oni okazję zapoz­nać się z kolega­mi z drużyny pod­czas zgrupowa­nia na Cyprze. - Mihai szy­bko zła­pał kon­tuzję i zagrał tylko w jed­nym sparingu. Cos­ta był szykowany w miejsce Tamasa Kadara, który został w klu­bie, więc nie wiem jak to będzie. To, że tren­er ma po kilku zawod­ników na jed­nej pozy­cji, to jest raczej ból pozy­ty­wny. – pod­kreśla lechita.

Radosław Majew­s­ki jest jed­nym z kluc­zowych i uni­w­er­sal­nych zawod­ników Lecha Poz­nań. Pod­czas spar­ingów Nenad Bjel­i­ca wys­taw­iał go i na środ­ku pomo­cy i na prawej stron­ie. - Darko Jevtić, czy Maciek Gajos też są uni­w­er­sal­ny­mi zawod­nika­mi. Wyda­je mi się, że w środ­ku pomo­cy, czy na bokach są piłkarze, którzy mogą grać tu i tu. Obroń­cy też mogą grać na lewej stron­ie, bądź w środ­ku np. Tamas Kadar, czy Maciej Wilusz. Jeśli przy­trafią się kon­tuz­je lub pauzy spowodowane kartka­mi, to mamy pokrycie zawod­ników. Mnie jest obo­jętne na jakiej pozy­cji jestem wys­taw­iany, ważne żebym grał jak najwięcej. – kończy pomoc­nik Kolejorza.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.