01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-1godz.-25min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Chcę grać w pierwszym składzie

Makuszewski: Chcę grać w pierwszym składzie

Maciej Makuszews­ki jest jed­nym z czterech nowych nabytków Kole­jorza przed zbliża­ją­cym się sezonem. – Nie będę marudz­ił, bo chcę grać w pier­wszym składzie.

W let­nim okienku trans­fer­owym z klubem pożeg­nało się kilku zawod­ników, ale jak mówił Makuszews­ki daleko do rewolucji. – W poprzed­nim klu­bie miałem wielką rewolucję, tu jest jedynie wymi­ana maksy­mal­nie pię­ciu zawod­ników, co da powiew świeżoś­ci. Mamy trochę cza­su, by się wkom­ponować do zespołu i mam nadzieję, że od samego początku będzie to dobrze funkcjonować.

Jak się okaza­ło, skau­ci Kole­jorza już od dłuższego cza­su przyglą­dali się byłe­mu grac­zowi gdańskiej Lechii. – Już za cza­sów gry w Lechii kon­takt z Lechem był, ale taki delikat­ny. Dopiero ter­az udało się dogadać, negoc­jac­je były szy­bkie, klub spędz­ił trochę cza­su, by mnie obser­wować w lidze por­tu­gal­skiej. Wypadłem chy­ba na tyle dobrze, że wszys­tko potoczyło się szy­bko, no i jestem w Poz­na­niu – zdradza Maki.

Wyda­je się, że Makuszews­ki zajmie miejsce w składzie Ger­go Lovrenc­si­ca. – Będę wal­czył o to, by to miejsce zająć, ale jest też kilku innych chłopaków, którzy chcą grać. Będę grał tam, gdzie mnie postawi tren­er. Nie będę marudz­ił, bo chcę wys­tępować w pier­wszym składzie.

- Mam nadzieję, że spędzę tutaj więcej cza­su, bo dość szy­bko Por­tu­gal­ię zamieniłem na Poz­nań i nie uśmiecha mi się, by za rok znowu pakować wal­iz­ki i zmieni­ać klub. Ter­az Lech nie gra w pucharach, ale mam nadzieję, że dołożę swo­ją cegiełkę i razem z chłopaka­mi wywal­czymy miejsce pre­mi­u­jące udzi­ał w pucharach i w następ­nym sezonie powal­czymy w Europie - kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.