03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.40min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Chcę grać w pierwszym składzie

Makuszewski: Chcę grać w pierwszym składzie

Maciej Makuszews­ki jest jed­nym z czterech nowych nabytków Kole­jorza przed zbliża­ją­cym się sezonem. – Nie będę marudz­ił, bo chcę grać w pier­wszym składzie.

W let­nim okienku trans­fer­owym z klubem pożeg­nało się kilku zawod­ników, ale jak mówił Makuszews­ki daleko do rewolucji. – W poprzed­nim klu­bie miałem wielką rewolucję, tu jest jedynie wymi­ana maksy­mal­nie pię­ciu zawod­ników, co da powiew świeżoś­ci. Mamy trochę cza­su, by się wkom­ponować do zespołu i mam nadzieję, że od samego początku będzie to dobrze funkcjonować.

Jak się okaza­ło, skau­ci Kole­jorza już od dłuższego cza­su przyglą­dali się byłe­mu grac­zowi gdańskiej Lechii. – Już za cza­sów gry w Lechii kon­takt z Lechem był, ale taki delikat­ny. Dopiero ter­az udało się dogadać, negoc­jac­je były szy­bkie, klub spędz­ił trochę cza­su, by mnie obser­wować w lidze por­tu­gal­skiej. Wypadłem chy­ba na tyle dobrze, że wszys­tko potoczyło się szy­bko, no i jestem w Poz­na­niu – zdradza Maki.

Wyda­je się, że Makuszews­ki zajmie miejsce w składzie Ger­go Lovrenc­si­ca. – Będę wal­czył o to, by to miejsce zająć, ale jest też kilku innych chłopaków, którzy chcą grać. Będę grał tam, gdzie mnie postawi tren­er. Nie będę marudz­ił, bo chcę wys­tępować w pier­wszym składzie.

- Mam nadzieję, że spędzę tutaj więcej cza­su, bo dość szy­bko Por­tu­gal­ię zamieniłem na Poz­nań i nie uśmiecha mi się, by za rok znowu pakować wal­iz­ki i zmieni­ać klub. Ter­az Lech nie gra w pucharach, ale mam nadzieję, że dołożę swo­ją cegiełkę i razem z chłopaka­mi wywal­czymy miejsce pre­mi­u­jące udzi­ał w pucharach i w następ­nym sezonie powal­czymy w Europie - kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.