02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.8godz.34min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Jedno zwycięstwo da nam potrzebne poczucie pewności siebie

Makuszewski: Jedno zwycięstwo da nam potrzebne poczucie pewności siebie

Na kon­fer­encji przed meczem z Koroną recep­tę na pier­wsze ligowe zwycięst­wo zdradz­ił Maciej Makuszews­ki — Co zro­bić? Pros­ta recep­ta, strzelić bramkę i kole­jną. Uważam, że dzię­ki temu wygramy. Braku­je bramek, jak strze­limy to pewność siebie będzie więk­sza i przyjdą zwycięst­wa — mówi stanow­c­zo let­ni nabytek Kolejorza. 

26-let­ni skrzy­dłowy odniósł się również do słabego dorobku punk­towego, który daje Lechowi na ten moment ostat­nie miejsce w tabeli Lot­to Ekstrak­lasy — Trzy kole­j­ki, jeden punkt. Czas zdoby­wać punk­ty. Jed­no i drugie zwycięst­wo dało­by kom­fort, żeby być w górze tabeli. Pracu­je­my dobrze, każdy jest zden­er­wowany, że nie wygral­iśmy trzech meczów z rzę­du. Trze­ba patrzeć na Koronę, to będzie bard­zo ciężkie spotkanie, jak każde w naszej lidze — mówi.

Były zawod­nik Lechii Gdańsk ma nadzieje, że mecz wyjaz­dowy będzie dla Kole­jorza pomoc­ny —  Nie chodzi może o try­buny, bo reakc­ja ludzi przy złych wynikach jest taka sama. Są niezad­owoleni, bo przys­zli oglą­dać zwycięst­wa. My musimy żyć z presją, nie gramy w piłkę od wczo­raj. Jak są zwycięst­wa, jest miło milo, a jak nie to frus­trac­ja. Może nie chodzi o presję, ale też grę rywala. Kto przy­jeżdża na Lecha, gra zachowaw­c­zo i czeka na swo­je momen­ty.  Zagłę­bie i Jagiel­lonia to drużyny wyra­chowane. To, co miały, wyko­rzys­tały. Mam nadzieje, że Korona będzie grała u siebie odważniej.  Jak przy­jeżdża Lech, każ­da druży­na jest pod­wójnie zmo­ty­wowana, bo Lech jest fawory­tem.  Każdy ma ochotę zro­bić dobry wynik z Lechem i dlat­ego musimy się pokazać z dobrej strony. komen­tu­je.

 

Zdaniem pomoc­ni­ka Kole­jorza, wystar­czy wygrać jeden mecz, który będzie pozy­ty­wnym impulsem dla drużyny — Jak zagramy dobry mecz,  jesteśmy w stanie wygrać z każdym.  Jed­no zwycięst­wo da poczu­cie pewnoś­ci siebie, nie ma co patrzeć w przyszłość, czy wygramy pięć, czy dwa z rzę­du. Skup­my się na tym, co jutro. Pode­jdziemy z wiarą, że wygramy. Przyjdzie moment, że szczęś­cie się uśmiech­nie, pił­ka wpad­nie do bram­ki i wszyscy odży­je­my, a gra coraz więcej przy­jem­noś­ci będzie spraw­iała niż w tej chwili — ma nadzieję Maciej Makuszewski. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.