28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.37min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Jesteśmy rozczarowani wynikiem, ale trzeba już myśleć o niedzielnym meczu

Makuszewski: Jesteśmy rozczarowani wynikiem, ale trzeba już myśleć o niedzielnym meczu

Lech Poz­nań prze­grał wczo­raj z Legią w Warsza­w­ie 0:2. Postawa zawod­ników Kole­jorza dalece odb­ie­gała od tej, którą prezen­towali we wcześniejszych spotkaniach.

- Dzisi­aj mieliśmy słab­szy dzień i dys­pozy­c­ja dnia zaważyła na tym, że to Legia grała lep­iej. Nie ma co ukry­wać, to prze­ci­wnik zdobył ważne trzy punk­ty, ale zostały jeszcze trzy kole­j­ki i wszys­tko się może wydarzyć. Czu­je­my niedosyt, remis też był­by dla nas dobry, ale przed meczem o tym nie myśleliśmy. Chcieliśmy wyjść i wygrać. – powiedzi­ał po spotka­niu pomoc­nik Kole­jorza, Maciej Makuszewski.

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy pier­wszą bramkę stra­cili w 7. min­u­cie, lecz do koń­ca spotka­nia nie potrafili legion­is­tom skutecznie odpowiedzieć. - Dostal­iśmy szy­b­ki cios, staral­iśmy się wró­cić do gry i kon­trolować spotkanie, ale Legia po zdobytej bram­ce starała się nadal atakować. Myślę, że do prz­er­wy nie zagral­iśmy zbyt dobrze. Od pier­wszej min­u­ty drugiej połowy to my atakowal­iśmy i szko­da, że nie udało się stworzyć stupro­cen­towej sytu­acji i zdobyć bram­ki kon­tak­towej, bo wtedy wszys­tko było­by otwarte.

Zawod­ni­cy Jac­ka Magiery nie pozwalali wczo­raj lechit­om na zbyt wiele. – Legia wygrała zasłuże­nie. Grali lep­iej, stworzyli więcej sytu­acji, byli żywsi od nas. Nie składamy broni. Jesteśmy rozczarowani wynikiem, ale trze­ba już myśleć o niedziel­nym meczu. Jest to bard­zo ważne spotkanie dla nas w kon­tekś­cie tego, co może być na koniec sezonu. — pod­sumował “Maki”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.